|
Kuhlaus Vej (Holsted Allé)
|
|
|
Kl. 17:52
|
|
Bus 601A
|
|
|
Fagotvej (Holsted Allé)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
|
Trompetvej (Holsted Allé)
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
|
Susåskole afd Holsted (Holsted Allé)
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
|
Næstved Storcenter
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
|
A-broen (Østre Ringvej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
|
Erantisvej 53 (Erantisvej)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
|
Erantisvej 41 (Erantisvej)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
|
Anemonevej (Erantisvej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
|
Primulavej (Hvedevænget)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
|
Rugvænget (Hvedevænget)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
|
Bygvænget (Hvedevænget)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
|
Ndr. Farimagsvej (Viadukten)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
|
Næstved St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:12
|
|
Bus 601A
|
A
|
|
Præstøvej (Farimagsvej)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
|
Brandtsgade (Indre Vordingborgvej)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
|
Gallemarksvej (Indre Vordingborgvej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
|
Norgesvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
|
Sct Jørgens Park (Parkvej)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
|
Odensevej (Parkvej)
|
Kl. 18:19
|
|
Kl. 18:19
|
|
|
|
|
Skt. Jørgens Kirke (Parkvej)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
|
Svendborgvej
|
Kl. 18:22
|
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
|
Professionshøjskolen Absalon (Parkvej)
|
Kl. 18:23
|
|
Kl. 18:23
|
|
|
|
|
Flinteøksen (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 18:24
|
|
Kl. 18:24
|
|
|
|
|
|
Dyssegårdsvej, Vendepladsen (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 18:26
|
|
|
|
|
|