|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
|
|
Kl. 16:40
|
|
Bus 14
|
|
Nørre Farimagsgade (Frederiksborggade)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Gothersgade (Øster Farimagsgade)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Kommunehospitalet (Øster Farimagsgade)
|
Kl. 16:42
|
|
Kl. 16:42
|
|
|
|
Webersgade (Øster Farimagsgade)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
Øster Farimagsgade Skole (Øster Farimagsgade)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Lille Triangel (Øster Farimagsgade)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
Trianglen St. (Nordre Frihavnsgade)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Randersgade (Nordre Frihavnsgade)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Strandboulevarden (Nordre Frihavnsgade)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
Nordhavn St. (Østbanegade)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Århusgade (Strandboulevarden)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Svendborggade (Strandboulevarden)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Poul Henningsens Plads St. (Jagtvej)
|
Kl. 16:56
|
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
Serridslevvej (Jagtvej)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Vibenshus Runddel St. (Jagtvej)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Jagtvej (Lersø Parkallé)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
Aldersrogade (Lersø Parkallé)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
Lersø Parkallé (Haraldsgade)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
Lyngbyvej (Haraldsgade)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Hans Knudsens Plads (Lyngbyvej)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Ryparken St. (Lyngbyvej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Emdrupvej (Ryparken)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Ryparken
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
Rygårds Allé (Ryparken)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Ryparken (Rymarksvej)
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
|