|
Humlebæk St., Vest (Humlebæk St.)
|
|
|
Kl. 18:08
|
|
Bus 370R
|
|
Teglværksparken (Teglgårdsvej)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
Dageløkkeparken (Teglgårdsvej)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Humleparken (Teglgårdsvej)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Humlehaven (Teglgårdsvej)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Baunebjergvej (Fredensborgvej)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Boserupvej (Fredensborgvej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Bogårdsvej (Fredensborgvej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Langebjergparken (Fredensborgvej)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Hørsholmvej (Fredensborgvej)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Kildegård (Humlebækvej)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
Digelsvej (Humlebækvej)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
Højsagervej (Humlebækvej)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
Højsager Mølle (Højsagervej)
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
Brønshulevej (Veksebovej)
|
Kl. 18:23
|
|
Kl. 18:23
|
|
|
|
Fredensborg, Kæmpehøj (Dannevang)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
Bus 370R
|
|
Dannevang, Midt (Dannevang)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
Lystholm (Båstrupvej)
|
Kl. 18:26
|
|
Kl. 18:26
|
|
|
|
Benediktevej (Båstrupvej)
|
Kl. 18:27
|
|
Kl. 18:27
|
|
|
|
Asminderødgade (Benediktevej)
|
Kl. 18:28
|
|
Kl. 18:28
|
|
|
|
Fredensborg Skole, Benediktevej (Benediktevej)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
Fredensborg St.
|
Kl. 18:30
|
|
Kl. 18:30
|
|
Bus 370R
|
|
Bournonvillesvej (Stationsvej)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
Fredensborg, Jernbanegade (Lundebakken)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
Kronprinsessevej (Slotsgade)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
Bus 370R
|
|
Fredensborg Slot (Jernbanegade)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
|
|
Tinghusvej (Rosingsvej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Bournonvillesvej (Stationsvej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
|
Fredensborg St.
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
|