|
Hillerød St.
|
|
|
Kl. 09:56
|
|
Bus 335
|
|
Sødalen (Hammersholtvej)
|
Kl. 09:57
|
|
Kl. 09:57
|
|
|
|
Jagtvej (Hammersholtvej)
|
Kl. 09:57
|
|
Kl. 09:57
|
|
|
|
Engsvinget (Funkevej)
|
Kl. 09:58
|
|
Kl. 09:58
|
|
|
|
Hulvejen (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 10:01
|
|
Kl. 10:01
|
|
|
|
Slettebjerget (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 10:03
|
|
Kl. 10:03
|
|
|
|
Brødeskovvej (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 10:04
|
|
Kl. 10:04
|
|
|
|
Kirkeltevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 10:06
|
|
Kl. 10:06
|
|
|
|
Borupvang (Gydevang)
|
Kl. 10:07
|
|
Kl. 10:07
|
|
|
|
Gydevang 26 (Gydevang)
|
Kl. 10:08
|
|
Kl. 10:08
|
|
|
|
Hejrevang (Gydevang)
|
Kl. 10:09
|
|
Kl. 10:09
|
|
|
|
Gydevang (Frederiksborgvej)
|
Kl. 10:10
|
|
Kl. 10:10
|
|
|
|
Lillerød Hallerne (Banevang)
|
Kl. 10:10
|
|
Kl. 10:10
|
|
|
|
Poppelvej (Banevang)
|
Kl. 10:11
|
|
Kl. 10:11
|
|
|
|
Allerød St., Banevang Vest (Banevang)
|
Kl. 10:13
|
|
Kl. 10:13
|
|
|
|
Allerød St.
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Centerhallen (Lilledal)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Prøvestensvej (Kollerødvej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Anemonevej (Kollerødvej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Allerød Gymnasium (Rådhusvej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Engholmskolen (Rådhusvej)
|
Kl. 10:22
|
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
Gl. Lyngevej (Rådhusvej)
|
Kl. 10:22
|
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
Duevej (Lyngevej)
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
Musikskolen (Lyngevej)
|
Kl. 10:25
|
|
Kl. 10:25
|
|
|
|
Farremosen (Lyngevej)
|
Kl. 10:26
|
|
Kl. 10:26
|
|
|
|
Nymøllevej (Farremosen)
|
Kl. 10:28
|
|
Kl. 10:28
|
|
|
|
Vassingerød (Nymøllevej)
|
Kl. 10:30
|
|
Kl. 10:30
|
|
|
|
Nymøllevej (Tofteengen)
|
Kl. 10:31
|
|
Kl. 10:31
|
|
|
|
Tofteengen (Vassingerødvej)
|
Kl. 10:31
|
|
Kl. 10:31
|
|
|
|
Nordkranvej (Vassingerødvej)
|
Kl. 10:32
|
|
Kl. 10:32
|
|
|
|
Nøglegårdsvej (Vassingerødvej)
|
Kl. 10:33
|
|
Kl. 10:33
|
|
|
|
Vassingerødvej (Nøglegårdsvej)
|
Kl. 10:34
|
|
Kl. 10:34
|
|
|
|
Nymøllevej (Slangerupvej)
|
Kl. 10:36
|
|
Kl. 10:36
|
|
|
|
Stutsborg Rideskole (Slangerupvej)
|
Kl. 10:37
|
|
Kl. 10:37
|
|
|
|
Slangerupvej (Lillevangsvej)
|
Kl. 10:41
|
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
Plejehjemmet Lillevang (Lillevangsvej)
|
Kl. 10:42
|
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
Dyssevangen (Ryttergårdsvej)
|
Kl. 10:44
|
|
Kl. 10:44
|
|
|
|
Idrætsvænget (Ryttergårdsvej)
|
Kl. 10:44
|
|
Kl. 10:44
|
|
|
|
Kærvej (Ryttergårdsvej)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Farum Gydevej (Ryttergårdsvej)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Gammelgårdsvej (Ryttergårdsvej)
|
Kl. 10:46
|
|
Kl. 10:46
|
|
|
|
|
Farum St.
|
Kl. 10:48
|
|
|
|
|