|
Avedøre St.
|
|
|
Kl. 07:03
|
|
Bus 133
|
|
Parallelvej (Byvej)
|
Kl. 07:04
|
|
Kl. 07:04
|
|
|
|
Tårnfalkevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 07:06
|
|
Kl. 07:06
|
|
|
|
Gammel Køge Landevej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 07:07
|
|
Kl. 07:07
|
|
|
|
Dybenskærvej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 07:08
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
Gurrevej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
Bibliotekvej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 07:12
|
|
Kl. 07:12
|
|
|
|
Vej + Park (Høvedstensvej)
|
Kl. 07:13
|
|
Kl. 07:13
|
|
|
|
Høvedstensvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 07:14
|
|
Kl. 07:14
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 07:15
|
|
Kl. 07:15
|
|
|
|
Krogstens Allé (Sønderkær)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
Folehaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
Centerparken (Kulbanevej)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Hornemanns Vænge (Kulbanevej)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Vigerslev Allé St. (Vigerslev Allé)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
Fengersvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
Vigerslev Allé Skole (Vigerslev Allé)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
Peder Hjorts Vej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 07:27
|
|
Kl. 07:27
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Toftegårds Allé)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
|