|
Herlev St. (Stationsalleen)
|
|
|
Kl. 17:47
|
|
Bus 161
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Hyrdindestien (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Ringvejsbroen (Herlev Ringvej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Mileparken (Herlev Ringvej)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Marielundvej (Nordre Ringvej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Islevdalvej (Slotsherrensvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Islevgård Allé (Bjerringbrovej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Krondalvej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Rådmand Billes Vej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Hobrovej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Islevdalvej (Hvidsværmervej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Islevdalvej (Jyllingevej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Jyllingevej (Tårnvej)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Grøndalslund Kirke (Tårnvej)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Kirstine Pedersens Vej (Tårnvej)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Rødovre Rådhus (Tårnvej)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
Valhøjs Allé (Tårnvej)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
Lillekær (Nørrekær)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Milestedet (Agerkær)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Maglekær (Agerkær)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
|