|
Farum St.
|
|
|
Kl. 14:52
|
|
Bus 335
|
|
Gammelgårdsvej (Ryttergårdsvej)
|
Kl. 14:52
|
|
Kl. 14:52
|
|
|
|
Farum Gydevej (Ryttergårdsvej)
|
Kl. 14:54
|
|
Kl. 14:54
|
|
|
|
Kærvej (Ryttergårdsvej)
|
Kl. 14:54
|
|
Kl. 14:54
|
|
|
|
Idrætsvænget (Ryttergårdsvej)
|
Kl. 14:55
|
|
Kl. 14:55
|
|
|
|
Dyssevangen (Ryttergårdsvej)
|
Kl. 14:55
|
|
Kl. 14:55
|
|
|
|
Plejehjemmet Lillevang (Lillevangsvej)
|
Kl. 14:57
|
|
Kl. 14:57
|
|
|
|
Lillevangsvej (Slangerupvej)
|
Kl. 14:58
|
|
Kl. 14:58
|
|
|
|
Stutsborg Rideskole (Slangerupvej)
|
Kl. 15:02
|
|
Kl. 15:02
|
|
|
|
Slangerupvej (Nymøllevej)
|
Kl. 15:04
|
|
Kl. 15:04
|
|
|
|
Vassingerødvej (Nøglegårdsvej)
|
Kl. 15:05
|
|
Kl. 15:05
|
|
|
|
Nøglegårdsvej (Vassingerødvej)
|
Kl. 15:06
|
|
Kl. 15:06
|
|
|
|
Nordkranvej (Vassingerødvej)
|
Kl. 15:07
|
|
Kl. 15:07
|
|
|
|
Tofteengen (Vassingerødvej)
|
Kl. 15:08
|
|
Kl. 15:08
|
|
|
|
Nymøllevej (Tofteengen)
|
Kl. 15:08
|
|
Kl. 15:08
|
|
|
|
Vassingerød (Nymøllevej)
|
Kl. 15:09
|
|
Kl. 15:09
|
|
|
|
Nymøllevej (Farremosen)
|
Kl. 15:11
|
|
Kl. 15:11
|
|
|
|
Farremosen (Lyngevej)
|
Kl. 15:13
|
|
Kl. 15:13
|
|
|
|
Musikskolen (Lyngevej)
|
Kl. 15:15
|
|
Kl. 15:15
|
|
|
|
Søparken (Lyngevej)
|
Kl. 15:15
|
|
Kl. 15:15
|
|
|
|
Duevej (Lyngevej)
|
Kl. 15:16
|
|
Kl. 15:16
|
|
|
|
Gl. Lyngevej (Rådhusvej)
|
Kl. 15:17
|
|
Kl. 15:17
|
|
|
|
Engholmskolen (Rådhusvej)
|
Kl. 15:18
|
|
Kl. 15:18
|
|
|
|
Allerød Gymnasium (Rådhusvej)
|
Kl. 15:19
|
|
Kl. 15:19
|
|
|
|
Anemonevej (Kollerødvej)
|
Kl. 15:20
|
|
Kl. 15:20
|
|
|
|
Prøvestensvej (Kollerødvej)
|
Kl. 15:21
|
|
Kl. 15:21
|
|
|
|
Centerhallen (Lilledal)
|
Kl. 15:22
|
|
Kl. 15:22
|
|
|
|
Allerød St.
|
Kl. 15:24
|
|
Kl. 15:26
|
|
|
|
Allerød St., Banevang Øst (Banevang)
|
Kl. 15:28
|
|
Kl. 15:28
|
|
|
|
Poppelvej (Banevang)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
Lillerød Hallerne (Banevang)
|
Kl. 15:30
|
|
Kl. 15:30
|
|
|
|
Gydevang (Frederiksborgvej)
|
Kl. 15:31
|
|
Kl. 15:31
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Gydevang)
|
Kl. 15:31
|
|
Kl. 15:31
|
|
|
|
Hejrevang (Gydevang)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Gydevang 26 (Gydevang)
|
Kl. 15:33
|
|
Kl. 15:33
|
|
|
|
Borupvang (Gydevang)
|
Kl. 15:33
|
|
Kl. 15:33
|
|
|
|
Kirkeltevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 15:34
|
|
Kl. 15:34
|
|
|
|
Brødeskovvej (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 15:37
|
|
Kl. 15:37
|
|
|
|
Slettebjerget (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 15:39
|
|
Kl. 15:39
|
|
|
|
Hulvejen (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 15:40
|
|
Kl. 15:40
|
|
|
|
Engsvinget (Funkevej)
|
Kl. 15:44
|
|
Kl. 15:44
|
|
|
|
Jagtvej (Hammersholtvej)
|
Kl. 15:45
|
|
Kl. 15:45
|
|
|
|
Sødalen (Hammersholtvej)
|
Kl. 15:45
|
|
Kl. 15:45
|
|
|
|
Hillerød St.
|
Kl. 15:48
|
|
|
|
|