|
Veksø St. (Hovevej)
|
|
|
Kl. 16:30
|
|
Bus 163
|
|
Løjesøvej (Hovevej)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Hove (Hove Bygade)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Hove Overdrev (Overdrevsvej)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
Nybølle Nord (Overdrevsvej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Nybølle Gadekærsvej (Nybøllevej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Nybølle, vendepladsen (Nybøllevej)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Nybølle Gadekærsvej (Nybøllevej)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Nybøllevej 35 (Nybøllevej)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Nybøllevej 18 (Nybøllevej)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
Porsebakken (Nybøllevej)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Ledøje Søndre Gade (Ledøje Bygade)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Gadebrøndsvej (Ledøje Bygade)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Ledøje, Holmevej (Ledøjetoften)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Præstetoften (Ledøjetoften)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
Søagerskolen (Råbrovej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Nøddelunden (Råbrovej)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
Råbroparken (Råbrovej)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
Bastkær (Flodvej)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
Stangkær (Flodvej)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Rørkær (Flodvej)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Smørum Hallen (Flodvej)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Boesagerskolen (Flodvej)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Flodvej (Smørum Parkvej)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Søndergårds Allé (Smørum Parkvej)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Måløv Parkvej (Måløv Byvej)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
|
Måløv St.
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
|