|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
|
|
Kl. 13:46
|
|
Bus 212
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Køgevej)
|
Kl. 13:48
|
|
Kl. 13:48
|
|
|
|
Rådhuset (Køgevej)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Roskilde Ring (Søndre Ringvej)
|
Kl. 13:51
|
|
Kl. 13:51
|
|
|
|
Zealand (Maglegårdsvej)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
Slagteriskolen (Maglegårdsvej)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Roskilde Handelsskole (Maglegårdsvej)
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
Motelvej (Køgevej)
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Jordbrugsskolen (Køgevej)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Ærøvej (Vor Frue Hovedgade)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Vor Frue Kirke (Vor Frue Hovedgade)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Vor Frue Hovedgade
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Tjærebyvej (Køgevej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Lufthavnsvej (Køgevej)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Skalstrupvej (Køgevej)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Finervej (Køgevej)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Køgevej (Salløvvej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Fabriksparken (Salløvvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Nørrevej (Brordrupvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Stenbakkegård (Brordrupvej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Gadstrup Mose (Svanevej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Gadstrupparken (Svanevej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Svanevej (Ramsømaglevej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Gadstrup Kirke (Slotsbakken)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Gadstrup St. (Hovedgaden)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Fabriksparken (Salløvvej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Køgevej (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Pilevænge (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Bødkers Vænge (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Snoldelev Kirke (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Vink - Hastrupvej (Hastrupvej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Hastrup (Hastrup Bygade)
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
|