|
Hastrup, Fasanvej (Langelandsvej)
|
|
|
Kl. 15:55
|
|
Bus 101A
|
|
Hastrupparken (Langelandsvej)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Hastrupskolen (Langelandsvej)
|
Kl. 15:57
|
|
Kl. 15:57
|
|
|
|
Lerbæk Torv (Søsvinget)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
Klemmenstrupgård (Søsvinget)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
Vandstjernevej (Søsvinget)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
Brudelysvej (Søsvinget)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Bregnevej (Marksvinget)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Blåbærparken (Marksvinget)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Boholtecentret (Marksvinget)
|
Kl. 16:03
|
|
Kl. 16:03
|
|
|
|
Marksvinget (Parkvej)
|
Kl. 16:04
|
|
Kl. 16:04
|
|
|
|
Ellemarken (Parkvej)
|
Kl. 16:05
|
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
Skellet (Parkvej)
|
Kl. 16:06
|
|
Kl. 16:06
|
|
|
|
Gymnasievej (Parkvej)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
Torvebyen (Blegdammen)
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
|
Fændediget (Bag Haverne)
|
Kl. 16:10
|
|
Kl. 16:10
|
|
|
|
Køge St.
|
Kl. 16:12
|
|
Kl. 16:12
|
|
|
|
Bjerggade (Niels Juels Gade)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
Møllebo Omsorgscenter (Nørre Boulevard)
|
Kl. 16:14
|
|
Kl. 16:14
|
|
|
|
Græsmarksvej (Nørre Boulevard)
|
Kl. 16:15
|
|
Kl. 16:15
|
|
|
|
Uglevej (Stensbjergvej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Norsvej (Stensbjergvej)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
Køge Sygehus (Lykkebækvej)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
|
Ølby St.
|
Kl. 16:22
|
|
|
|
|