|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
|
|
Kl. 19:04
|
|
Bus 460R
|
|
Vestsjællandscenteret (Østerbro)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
Gartnerhaven (Østre Allé)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
Strudsbergsvej (Sorøvej)
|
Kl. 19:06
|
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
Nørreås (Sorøvej)
|
Kl. 19:07
|
|
Kl. 19:07
|
|
|
|
Industrivej (Sorøvej)
|
Kl. 19:07
|
|
Kl. 19:07
|
|
|
|
Slagelse, Skovsø (Sorøvej)
|
Kl. 19:09
|
|
Kl. 19:09
|
|
|
|
Skovsø (Sorøvej)
|
Kl. 19:09
|
|
Kl. 19:09
|
|
|
|
Ottestrupvej (Sorøvej)
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
Sorøvej uf.87 (Sorøvej)
|
Kl. 19:11
|
|
Kl. 19:11
|
|
|
|
Sorøvej uf.126 (Sorøvej)
|
Kl. 19:13
|
|
Kl. 19:13
|
|
|
|
Kindertofte (Sorøvej)
|
Kl. 19:15
|
|
Kl. 19:15
|
|
|
|
Borød Holme (Slagelsevej)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
|
|
Haverup (Slagelsevej)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
Ankerhus (Slagelsevej)
|
Kl. 19:20
|
|
Kl. 19:20
|
|
|
|
Fredensvej (Slagelsevej)
|
Kl. 19:21
|
|
Kl. 19:21
|
|
|
|
Esbern Snaresvej (Slagelsevej)
|
Kl. 19:22
|
|
Kl. 19:22
|
|
|
|
Regionshuset (Alleen)
|
Kl. 19:23
|
|
Kl. 19:23
|
|
|
|
Hauchsvej (Alleen)
|
Kl. 19:25
|
|
Kl. 19:25
|
|
|
|
Sorø Byterminal
|
Kl. 19:27
|
|
Kl. 19:27
|
|
|
|
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen)
|
Kl. 19:27
|
|
Kl. 19:27
|
|
|
|
Sorøhallen (Ringstedvej)
|
Kl. 19:28
|
|
Kl. 19:28
|
|
|
|
Tuelsborgvej (Ringstedvej)
|
Kl. 19:29
|
|
Kl. 19:29
|
|
|
|
St. Ladegårdsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 19:30
|
|
Kl. 19:30
|
|
|
|
Søbjærg (Ringstedvej)
|
Kl. 19:31
|
|
Kl. 19:31
|
|
|
|
Slaglille (Ringstedvej)
|
Kl. 19:32
|
|
Kl. 19:32
|
|
|
|
Pilegårdsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 19:33
|
|
Kl. 19:33
|
|
|
|
Egekærsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 19:33
|
|
Kl. 19:33
|
|
|
|
Gartnervænget (Ringstedvej)
|
Kl. 19:34
|
|
Kl. 19:34
|
|
|
|
Fjenneslev,Thyrasvej (Ringstedvej)
|
Kl. 19:36
|
|
Kl. 19:36
|
|
|
|
Ringstedvej, efter Brohusvej (Ringstedvej)
|
Kl. 19:36
|
|
Kl. 19:36
|
|
|
|
Tornmarksvej (Ringstedvej)
|
Kl. 19:36
|
|
Kl. 19:36
|
|
|
|
Hjortholmvej (Sorøvej)
|
Kl. 19:37
|
|
Kl. 19:37
|
|
|
|
Sigersted Huse (Sorøvej)
|
Kl. 19:38
|
|
Kl. 19:38
|
|
|
|
Bringstrupvej (Sorøvej)
|
Kl. 19:38
|
|
Kl. 19:38
|
|
|
|
Langemosevej (Sorøvej)
|
Kl. 19:40
|
|
Kl. 19:40
|
|
|
|
Langebæksgård (Sorøvej)
|
Kl. 19:41
|
|
Kl. 19:41
|
|
|
|
|
Skellerødvej (Sorøvej)
|
Kl. 19:43
|
|
Kl. 19:43
|
|
|
|
Ringsted St.
|
Kl. 19:47
|
|
|
|
|