|
Friheden St.
|
|
|
Kl. 15:51
|
|
Bus 200S
|
|
Brostykkevej (Hvidovrevej)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Hvidovre Rådhus (Hvidovrevej)
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Kettegård Allé)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Hvidovre Hospital (Kettegård Allé)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
Oppegårdsvej (Kettegård Allé)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
Hvidovre Hospital, Kollegiet (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
Park Allé (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 16:02
|
|
Kl. 16:02
|
|
|
|
Rebæk Søpark (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 16:03
|
|
Kl. 16:03
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 16:05
|
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
Roskildevej (Tårnvej)
|
Kl. 16:08
|
|
Kl. 16:08
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 16:11
|
|
Kl. 16:11
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 16:12
|
|
Kl. 16:12
|
|
|
|
Jyllingevej (Tårnvej)
|
Kl. 16:14
|
|
Kl. 16:14
|
|
|
|
Fortvej (Tårnvej)
|
Kl. 16:14
|
|
Kl. 16:14
|
|
|
|
Slotsherrensvej (Tårnvej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Husum St. (Islevhusvej)
|
Kl. 16:19
|
|
Kl. 16:19
|
|
|
|
Husum Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
Nørre Gymnasium (Mørkhøjvej)
|
Kl. 16:23
|
|
Kl. 16:23
|
|
|
|
Stavnsbjerg Allé, Rosenlund (Mørkhøjvej)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
Juni Allé (Mørkhøjvej)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
Sydmarken (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
Gladsaxe Trafikplads (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Gladsaxevej (Gladsaxe Ringvej)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
|
Buddinge Torv (Buddingevej)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Buddinge St.
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
|