|
Hundige St.
|
|
|
Kl. 14:20
|
|
Bus 600S
|
|
Waves, Hundige (Hundige Centervej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Gersagerparken (Godsvej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Hundige Kirke (Eriksmindevej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Krogager (Eriksmindevej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Greve Borgerhus (Lillevangsvej)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Greve St.
|
Kl. 14:30
|
|
Kl. 14:30
|
|
|
|
Hedelyparken (Greve Centervej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Blågårdsvej (Greve Centervej)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Ventrupparken (Greve Centervej)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Ventrupvej (Greve Centervej)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Greve Centervej (Greve Landevej)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
Grevetoften (Greve Bygade)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Vesterbjerg
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Tune Kursuscenter (Grevevej)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
Åkandevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 14:44
|
|
Kl. 14:44
|
|
|
|
Lotusvej (Tune Parkvej)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Pilevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 14:46
|
|
Kl. 14:46
|
|
|
|
Tune Center (Nørregade)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
Tune Kirke (Nørregade)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
Mosestykket (Roskildevej)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
Vindinge, Stenlandsvej (Tunevej)
|
Kl. 14:55
|
|
Kl. 14:55
|
|
|
|
Vindinge, Ved Kirken (Tingvej)
|
Kl. 14:56
|
|
Kl. 14:56
|
|
|
|
Højvanggård (Tingvej)
|
Kl. 14:57
|
|
Kl. 14:57
|
|
|
|
Østre Ringvej (Vindingevej)
|
Kl. 15:01
|
|
Kl. 15:01
|
|
|
|
Astersvej (Østre Ringvej)
|
Kl. 15:04
|
|
Kl. 15:04
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Ny Østergade)
|
Kl. 15:07
|
|
Kl. 15:09
|
|
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 15:11
|
|
Kl. 15:11
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 15:17
|
|
Kl. 15:17
|
|
|
|
Risø (Frederiksborgvej)
|
Kl. 15:24
|
|
Kl. 15:24
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 15:33
|
|
Kl. 15:33
|
|
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 15:35
|
|
Kl. 15:35
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 15:37
|
|
Kl. 15:37
|
|
|
|
Svestrup (Værebrovej)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Svanholm Vænge (Gammel Roskildevej)
|
Kl. 15:41
|
|
Kl. 15:41
|
|
|
|
Hans Erik Nielsens Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 15:43
|
|
Kl. 15:43
|
|
|
|
Ølstykke St.
|
Kl. 15:46
|
|
Kl. 15:46
|
|
|
|
Skyhøj (Roskildevej)
|
Kl. 15:50
|
|
Kl. 15:50
|
|
|
|
Jørlunde (Roskildevej)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
Lystrupvej (Kongensgade)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Gørløse (Hovedvejen)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
|
Gørløse St. (Stationsvej)
|
Kl. 16:08
|
|
Kl. 16:08
|
|
|
|
Freerslev (Roskildevej)
|
Kl. 16:12
|
|
Kl. 16:12
|
|
|
|
Jernaldervejen (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 16:18
|
|
Kl. 16:18
|
|
|
|
Peder Oxes Allé, Novo (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 16:19
|
|
Kl. 16:19
|
|
|
|
Trollesminde Allé (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
Frederiksborgcentret, Royal Stage (Milnersvej)
|
Kl. 16:22
|
|
Kl. 16:22
|
|
|
|
Hillerød St.
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
|