|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
|
|
Kl. 16:29
|
|
Bus 204
|
|
Lammegade (Allehelgensgade)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Stændertorvet
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Trægården (Frederiksborgvej)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Sankt Clara Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Valhalvej (Kong Valdemars Vej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Kongebakken
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Klostermarksskolen (Kongebakken)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Prins Buris Vej (Dronning Sofies Vej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Duevej (Dronning Sofies Vej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Knud den Stores Vej (Dronning Sofies Vej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Strandparken (Haraldsborgvej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Åvej (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Bernadottegården
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Lokalcentret Bernadottegården (H.H. Kochsvej)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Himmelev Center (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Svendborgvej (Fynsvej)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Assensvej (Fynsvej)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Nordhøjen (Fynsvej)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Thomas Bredsdorffs Allé (Frederiksborgvej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Vestre Kirkevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
Veddelev Bygade (Baunehøjvej)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Svaleøvej (Baunehøjvej)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Guldborgvej (Fiskervejen)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Veddelev (Fiskervejen)
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
|