|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
|
|
Kl. 11:43
|
|
Bus 36
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 11:43
|
|
Kl. 11:43
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 11:44
|
|
Kl. 11:44
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 11:45
|
|
Kl. 11:45
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 11:46
|
|
Kl. 11:46
|
|
|
|
Kongelundsvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 11:47
|
|
Kl. 11:47
|
|
|
|
Holdkærs Ager (Oliefabriksvej)
|
Kl. 11:48
|
|
Kl. 11:48
|
|
|
|
Fjelstrupvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 11:49
|
|
Kl. 11:49
|
|
|
|
HF ved Pilegården (Oliefabriksvej)
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 11:52
|
|
Kl. 11:52
|
|
|
|
Egensevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 11:52
|
|
Kl. 11:52
|
|
|
|
Præstefælledvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 11:53
|
|
Kl. 11:53
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Englandsvej)
|
Kl. 11:54
|
|
Kl. 11:54
|
|
|
|
Tårnby Kirke (Englandsvej)
|
Kl. 11:55
|
|
Kl. 11:55
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
Kl. 11:56
|
|
Kl. 11:56
|
|
|
|
Melstedvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 11:57
|
|
Kl. 11:57
|
|
|
|
Irlandsvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 11:58
|
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
Østermarievej (Tårnbyvej)
|
Kl. 11:59
|
|
Kl. 11:59
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Saltværksvej)
|
Kl. 12:00
|
|
Kl. 12:00
|
|
|
|
Mosrosevej (Saltværksvej)
|
Kl. 12:01
|
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
Skottegårdsskolen (Saltværksvej)
|
Kl. 12:02
|
|
Kl. 12:02
|
|
|
|
Bredager Torv (Kastruplundgade)
|
Kl. 12:03
|
|
Kl. 12:03
|
|
|
|
Ved Diget (Kastruplundgade)
|
Kl. 12:04
|
|
Kl. 12:04
|
|
|
|
Oberst Kochs Allé (Skøjtevej)
|
Kl. 12:05
|
|
Kl. 12:05
|
|
|
|
Skøjtevej (Amager Strandvej)
|
Kl. 12:06
|
|
Kl. 12:06
|
|
|
|
Ellehammersvej (Amager Strandvej)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
|