|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
|
|
Kl. 07:22
|
|
Bus 350S
|
|
|
Nørre Farimagsgade (Frederiksborggade)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
|
Elmegade (Nørrebrogade)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
|
Nørrebros Runddel St. (Nørrebrogade)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
|
Nørrebro St. (Frederikssundsvej)
|
Kl. 07:33
|
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Frederikssundsvej)
|
Kl. 07:37
|
|
Kl. 07:37
|
|
|
|
|
Bellahøj (Frederikssundsvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
|
Brønshøj Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
|
Veksøvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
|
Husumvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 07:46
|
|
Kl. 07:46
|
|
|
|
|
Husum Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
|
Åfløjen (Frederikssundsvej)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 07:53
|
|
Kl. 07:53
|
|
|
|
|
Marielundvej (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 07:55
|
|
Kl. 07:55
|
|
|
|
|
Virkeholm (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
|
Torvevej (Skovlunde Byvej)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
|
DTU Ballerup Campus (Lautrupvang)
|
Kl. 08:00
|
|
Kl. 08:00
|
|
|
|
|
Ballerup, Borupvang (Lautrupparken)
|
Kl. 08:01
|
|
Kl. 08:01
|
|
|
|
|
Malmparken St. (Malmparken)
|
Kl. 08:03
|
|
Kl. 08:03
|
|
|
|
|
Tempovej (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:06
|
|
|
|
|
Ring 4 (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 08:07
|
|
Kl. 08:07
|
|
|
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Hold-an Vej)
|
Kl. 08:09
|
|
Kl. 08:09
|
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 08:12
|
|
|
|
|
B
|