|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
|
|
Kl. 18:05
|
|
Bus 149
|
|
Fængselsvej (Albertslundvej)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Holsbjergvej (Damgårdsvej)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Kastanie Allé (Damgårdsvej)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Blommegården (Damgårdsvej)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Godthåbsstien (Damgårdsvej)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Vegavænget (Kærmosevej)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
Tranehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
Falkehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
Roholmparken (Trippendalsvej)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Herstedøster Skole (Trippendalsvej)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Trippendalscentret (Herstedøstervej)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Fabriksparken, Formervangen (Fabriksparken)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Formervangen, Nord (Formervangen)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Formervangen (Naverland)
|
Kl. 18:17
|
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
Poppelstien (Naverland)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
Naverland, Farverland (Naverland)
|
Kl. 18:19
|
|
Kl. 18:19
|
|
|
|
Smedeland (Naverland)
|
Kl. 18:19
|
|
Kl. 18:19
|
|
|
|
Gl. Landevej (Smedeland)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
Mellemtoftevej (Gamle Landevej)
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
Psykiatrisk Center Glostrup (Nordre Ringvej)
|
Kl. 18:22
|
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
Rigshospitalet, Glostrup (Nordre Ringvej)
|
Kl. 18:23
|
|
Kl. 18:23
|
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
Skolevej (Hovedvejen)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
|
Glostrup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 18:27
|
|
|
|
|