|
Lergravsparken St., Sløjfen (Østrigsgade)
|
|
|
Kl. 14:11
|
|
Bus 18
|
|
Øresundsvej (Kastrupvej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Sundby Kirkegård (Kastrupvej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Amager Hospital (Kastrupvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Persiensvej (Kastrupvej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Kastrupvej (Wibrandtsvej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Sundbyvester Plads (Amagerbrogade)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Vejlands Allé (Amagerbrogade)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Irlandsvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Englandsvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Røde Mellemvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Digevej (Vejlands Allé)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Bella Center St. (Martha Christensens Vej)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Bella Center, Indgang Vest
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Center Boulevard (Vejlands Allé)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Artillerivej (Vejlands Allé)
|
Kl. 14:30
|
|
Kl. 14:30
|
|
|
|
Ved Slusen (Sjællandsbroen)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Sluseholmen (Sjællandsbroen)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Sluseholmen St. (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Mozarts Plads (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Ellebjergvej (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Sjælør St. (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
Sankt Annæ Gymnasium (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
Sjælør Boulevard 167 (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 14:44
|
|
Kl. 14:44
|
|
|
|
Sjælør Boulevard (Vigerslev Allé)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 14:46
|
|
Kl. 14:46
|
|
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
|