|
Gørlev Skole (Kalundborgvej)
|
|
|
Kl. 16:25
|
|
Bus 570
|
|
Ullekær (Algade)
|
Kl. 16:25
|
|
Kl. 16:25
|
|
|
|
Solager (Østerled)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
Jødeland (Ulstrupvej)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
Ulstrup (Ulstrupvej)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
Sæby-Hallenslev Friskole (Gørlevvej)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Sæby, Skrænten (Sæbyvej)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Bødkervænget (Sæbyvej)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Bendtsens Gård (Kalundborgvej)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Ruds Vedby, Jernbanegade (Rudsgade)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Møllemarksvej (Sorøvej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Kilehusvej (Sorøvej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Skellebjerg (Sorøvej)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
Bakkevej (Karsholtevej)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
Kildemosevej (Karsholtevej)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Karsholtevej (Stationsvej)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Dianalund St. (Stationsvej)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Nybovej (Seehusensvej)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Dianalund, Filadelfia (Holbergsvej)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Dianalund, Torvet (Ventemøllevej)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Solparken (Ventemøllevej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Henriksvej (Per Degns Vej)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
Fasanvej (Holbergsvej)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Tersløse Kirke (Holbergsvej)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Kirkebakkevej (Tersløsevej)
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
Munke Bjergby Kirke (Kirkebakkevej)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Munke Bjergby (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Bromme (Kalundborgvej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Lange Løng (Kalundborgvej)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Pedersborg Huse (Kalundborgvej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Juliesmindevej (Kalundborgvej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Elmebjergvej
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Fulbyvej (Elmebjergvej)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
Østervænget (Elmebjergvej)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Pedersborg Søholm (Holbækvej)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Røde Kors Hjem (Holbækvej)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Apotekervej (Holbækvej)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Acasievej (Holbækvej)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Møllehaven (Holbækvej)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Regionshuset (Alleen)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Sorø Byterminal
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Absalonsgade (Vedelsgade)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Holberg Arkaden (Rolighed)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Sorø Akademi (Priorgade)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Enghavevej (Banevej)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Sorø St. (Stationspladsen)
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
|