|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
|
|
Kl. 22:43
|
|
Bus 184
|
|
Georg Brandes Plads, Parkmuseerne (Sølvgade)
|
Kl. 22:44
|
|
Kl. 22:44
|
|
|
|
Sølvtorvet (Sølvgade)
|
Kl. 22:44
|
|
Kl. 22:44
|
|
|
|
Rigshospitalet Syd (Tagensvej)
|
Kl. 22:47
|
|
Kl. 22:47
|
|
|
|
Nørre Campus (Nørre Allé)
|
Kl. 22:48
|
|
Kl. 22:48
|
|
|
|
Universitetsparken (Nørre Allé)
|
Kl. 22:49
|
|
Kl. 22:49
|
|
|
|
Vibenshus Runddel St. (Lyngbyvej)
|
Kl. 22:51
|
|
Kl. 22:51
|
|
|
|
Haraldsgade (Lyngbyvej)
|
Kl. 22:52
|
|
Kl. 22:52
|
|
|
|
Hans Knudsens Plads (Lyngbyvej)
|
Kl. 22:53
|
|
Kl. 22:53
|
|
|
|
Ryparken St. (Lyngbyvej)
|
Kl. 22:54
|
|
Kl. 22:54
|
|
|
|
Emdrupvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 22:54
|
|
Kl. 22:54
|
|
|
|
Søholm (Lyngbyvej)
|
Kl. 22:55
|
|
Kl. 22:55
|
|
|
|
Tuborgvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 22:56
|
|
Kl. 22:56
|
|
|
|
Dyssegårdsvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 22:57
|
|
Kl. 22:57
|
|
|
|
Kildegårds Plads (Lyngbyvej)
|
Kl. 22:59
|
|
Kl. 22:59
|
|
|
|
Søgårdsvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 22:59
|
|
Kl. 22:59
|
|
|
|
Sønderbakken (Lyngbyvej)
|
Kl. 23:00
|
|
Kl. 23:00
|
|
|
|
Søbredden (Lyngbyvej)
|
Kl. 23:01
|
|
Kl. 23:01
|
|
|
|
Brogårdsvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:02
|
|
|
|
Mariebjerg (Lyngbyvej)
|
Kl. 23:04
|
|
Kl. 23:04
|
|
|
|
Christian X's Allé (Lyngby Hovedgade)
|
Kl. 23:05
|
|
Kl. 23:05
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 23:07
|
|
Kl. 23:07
|
|
|
|
Lyngby Kirke (Lyngby Hovedgade)
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
Lyngby Mølle (Lyngby Hovedgade)
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
Sorgenfri Slot (Kongevejen)
|
Kl. 23:09
|
|
Kl. 23:09
|
|
|
|
Æblevænget (Kongevejen)
|
Kl. 23:10
|
|
Kl. 23:10
|
|
|
|
Skovbrynet (Kongevejen)
|
Kl. 23:10
|
|
Kl. 23:10
|
|
|
|
Frilandsmuseet (Kongevejen)
|
Kl. 23:10
|
|
Kl. 23:10
|
|
|
|
Virumvej (Kongevejen)
|
Kl. 23:11
|
|
Kl. 23:11
|
|
|
|
Ahornvej (Kongevejen)
|
Kl. 23:12
|
|
Kl. 23:12
|
|
|
|
Frederiksdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 23:13
|
|
Kl. 23:13
|
|
|
|
Hjortholmsvej (Kongevejen)
|
Kl. 23:13
|
|
Kl. 23:13
|
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 23:16
|
|
Kl. 23:16
|
|
|
|
Holte St.
|
Kl. 23:18
|
|
|
|
|