|
Hillerød St.
|
|
|
Kl. 08:10
|
|
Bus 380R
|
|
Østergade (Søndre Jernbanevej)
|
Kl. 08:10
|
|
Kl. 08:10
|
|
|
|
Frederiksgade (Hostrupsvej)
|
Kl. 08:11
|
|
Kl. 08:11
|
|
|
|
Slotsarkaderne (Nordstensvej)
|
Kl. 08:12
|
|
Kl. 08:12
|
|
|
|
Frejasvej (Herredsvejen)
|
Kl. 08:13
|
|
Kl. 08:13
|
|
|
|
Heimdalsvej (Herredsvejen)
|
Kl. 08:15
|
|
Kl. 08:15
|
|
|
|
Harløsevej (Herredsvejen)
|
Kl. 08:16
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
Ålholmparken (Tulstrupvej)
|
Kl. 08:17
|
|
Kl. 08:17
|
|
|
|
Møllevej (Tulstrupvej)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Falkevej (Tulstrupvej)
|
Kl. 08:20
|
|
Kl. 08:20
|
|
|
|
Høgevej (Tulstrupvej)
|
Kl. 08:20
|
|
Kl. 08:20
|
|
|
|
Pøle Å (Tulstrupvej)
|
Kl. 08:20
|
|
Kl. 08:20
|
|
|
|
Tulstrup Have (Hillerødvej)
|
Kl. 08:27
|
|
Kl. 08:27
|
|
|
|
Egerødvej (Hillerødvej)
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
Alsønderup, Bøgebakkevej (Hillerødvej)
|
Kl. 08:29
|
|
Kl. 08:29
|
|
|
|
Alsønderup Kirke (Ravnsbjergvej)
|
Kl. 08:29
|
|
Kl. 08:29
|
|
|
|
Vink - Vesterskov (Ravnsbjergvej)
|
Kl. 08:31
|
|
Kl. 08:31
|
|
|
|
Nejede (Ravnsbjergvej)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Vink - Vittenbjerggård (Nejedevej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Vink - Pølebro (Præstevej)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
Håndværkervænget (Præstevej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Annisse, Hejeltevej (Helsingevej)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Rørmosevej (Helsingevej)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Holmevej (Helsingevej)
|
Kl. 08:40
|
|
Kl. 08:40
|
|
|
|
Annisse Nord (Helsingevej)
|
Kl. 08:41
|
|
Kl. 08:41
|
|
|
|
Skovfogedvej (Helsingevej)
|
Kl. 08:41
|
|
Kl. 08:41
|
|
|
|
Birkegårdsvej (Helsingevej)
|
Kl. 08:42
|
|
Kl. 08:42
|
|
|
|
Ammendrup (Rundinsvej)
|
Kl. 08:45
|
|
Kl. 08:45
|
|
|
|
Bymosevej (Rundinsvej)
|
Kl. 08:46
|
|
Kl. 08:46
|
|
|
|
Bryderupvej (Rundinsvej)
|
Kl. 08:46
|
|
Kl. 08:46
|
|
|
|
Nygade (Gadekærvej)
|
Kl. 08:47
|
|
Kl. 08:47
|
|
|
|
Helsinge St.
|
Kl. 08:49
|
|
|
|
|