|
Frederikssund St.
|
|
|
Kl. 23:17
|
|
Bus 318
|
|
Kalvøvej (Bruhnsvej)
|
Kl. 23:18
|
|
Kl. 23:18
|
|
|
|
Skyllebakkegade (Færgevej)
|
Kl. 23:19
|
|
Kl. 23:19
|
|
|
|
Borgervænget (Færgevej)
|
Kl. 23:19
|
|
Kl. 23:19
|
|
|
|
Rosenvænget (Færgevej)
|
Kl. 23:20
|
|
Kl. 23:20
|
|
|
|
Willumsens Museum (Færgevej)
|
Kl. 23:20
|
|
Kl. 23:20
|
|
|
|
Færgegård (Skovnæsvej)
|
Kl. 23:22
|
|
Kl. 23:22
|
|
|
|
Egelundsvej (Skovnæsvej)
|
Kl. 23:24
|
|
Kl. 23:24
|
|
|
|
Gerlev (Bygaden)
|
Kl. 23:28
|
|
Kl. 23:28
|
|
|
|
Tørslev (Tørslevvej)
|
Kl. 23:31
|
|
Kl. 23:31
|
|
|
|
Vestergade (Østergade)
|
Kl. 23:34
|
|
Kl. 23:34
|
|
|
|
Skuldelev Kirke (Østergade)
|
Kl. 23:35
|
|
Kl. 23:35
|
|
|
|
Fjordlandsskolen, Skuldelev (Østergade)
|
Kl. 23:35
|
|
Kl. 23:35
|
|
|
|
Egevej (Østbyvej)
|
Kl. 23:36
|
|
Kl. 23:36
|
|
|
|
Kildevej (Østbyvej)
|
Kl. 23:36
|
|
Kl. 23:36
|
|
|
|
Teglværksvej (Østbyvej)
|
Kl. 23:39
|
|
Kl. 23:39
|
|
|
|
Østby (Baunehøjvej)
|
Kl. 23:41
|
|
Kl. 23:41
|
|
|
|
Sønderby (Skovvejen)
|
Kl. 23:45
|
|
Kl. 23:45
|
|
|
|
Selsø Kirke (Selsøvej)
|
Kl. 23:48
|
|
Kl. 23:48
|
|
|
|
Manderup (Selsøvej)
|
Kl. 23:50
|
|
Kl. 23:50
|
|
|
|
Vibevej, Marbækhallen (Selsøvej)
|
Kl. 23:54
|
|
Kl. 23:54
|
|
|
|
Kærvej (Selsøvej)
|
Kl. 23:55
|
|
Kl. 23:55
|
|
|
|
Skibby Kirke (Saltsøvej)
|
Kl. 23:56
|
|
Kl. 23:56
|
|
|
|
Irisvej (Rosenvænget)
|
Kl. 23:57
|
|
Kl. 23:57
|
|
|
|
Skibby, Bymidten (Hovedgaden)
|
Kl. 23:59
|
|
|
|
|