|
Friheden St.
|
|
|
Kl. 21:11
|
|
Bus 200S
|
|
Brostykkevej (Hvidovrevej)
|
Kl. 21:13
|
|
Kl. 21:13
|
|
|
|
Hvidovre Rådhus (Hvidovrevej)
|
Kl. 21:14
|
|
Kl. 21:14
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Kettegård Allé)
|
Kl. 21:15
|
|
Kl. 21:15
|
|
|
|
Hvidovre Hospital (Kettegård Allé)
|
Kl. 21:17
|
|
Kl. 21:17
|
|
|
|
Oppegårdsvej (Kettegård Allé)
|
Kl. 21:17
|
|
Kl. 21:17
|
|
|
|
Hvidovre Hospital, Kollegiet (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 21:18
|
|
Kl. 21:18
|
|
|
|
Park Allé (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 21:21
|
|
Kl. 21:21
|
|
|
|
Rebæk Søpark (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 21:22
|
|
Kl. 21:22
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 21:24
|
|
Kl. 21:24
|
|
|
|
Roskildevej (Tårnvej)
|
Kl. 21:26
|
|
Kl. 21:26
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 21:28
|
|
Kl. 21:28
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 21:29
|
|
Kl. 21:29
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 21:30
|
|
Kl. 21:30
|
|
|
|
Jyllingevej (Tårnvej)
|
Kl. 21:31
|
|
Kl. 21:31
|
|
|
|
Fortvej (Tårnvej)
|
Kl. 21:32
|
|
Kl. 21:32
|
|
|
|
Slotsherrensvej (Tårnvej)
|
Kl. 21:33
|
|
Kl. 21:33
|
|
|
|
Husum St. (Islevhusvej)
|
Kl. 21:36
|
|
Kl. 21:36
|
|
|
|
Husum Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 21:37
|
|
Kl. 21:37
|
|
|
|
Nørre Gymnasium (Mørkhøjvej)
|
Kl. 21:39
|
|
Kl. 21:39
|
|
|
|
Stavnsbjerg Allé, Rosenlund (Mørkhøjvej)
|
Kl. 21:41
|
|
Kl. 21:41
|
|
|
|
Juni Allé (Mørkhøjvej)
|
Kl. 21:42
|
|
Kl. 21:42
|
|
|
|
Sydmarken (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 21:45
|
|
Kl. 21:45
|
|
|
|
Gladsaxe Trafikplads (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 21:46
|
|
Kl. 21:46
|
|
|
|
Gladsaxevej (Gladsaxe Ringvej)
|
Kl. 21:48
|
|
Kl. 21:48
|
|
|
|
|
Buddinge Torv (Buddingevej)
|
Kl. 21:49
|
|
Kl. 21:49
|
|
|
|
Buddinge St.
|
Kl. 21:51
|
|
|
|
|