|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 17:26
|
|
Bus 350S
|
B
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 17:28
|
|
Kl. 17:28
|
|
|
|
|
Ring 4 (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 17:29
|
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
|
Tempovej (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
|
Malmparken St. (Malmparken)
|
Kl. 17:32
|
|
Kl. 17:32
|
|
|
|
|
Ballerup, Borupvang (Lautrupparken)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
|
DTU Ballerup Campus (Lautrupvang)
|
Kl. 17:36
|
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
|
Torvevej (Skovlunde Byvej)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
|
Virkeholm (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 17:39
|
|
Kl. 17:39
|
|
|
|
|
Marielundvej (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 17:42
|
|
Kl. 17:42
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
|
Åfløjen (Frederikssundsvej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
|
Husum Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
|
Husumvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
|
Veksøvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
|
Brønshøj Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
|
Bellahøj (Frederikssundsvej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Frederikssundsvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
|
Nørrebro St. (Nørrebrogade)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
|
Nørrebros Runddel St. (Nørrebrogade)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
|
Elmegade (Nørrebrogade)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
|
|