|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 15:36
|
|
Bus 400S
|
|
|
Nybrovej (Bagsværdvej)
|
Kl. 15:40
|
|
Kl. 15:40
|
|
|
|
|
Aldershvilevej (Bagsværdvej)
|
Kl. 15:43
|
|
Kl. 15:43
|
|
|
|
|
Bagsværd St., Bindeledet (Bindeledet)
|
Kl. 15:48
|
|
Kl. 15:48
|
|
|
|
|
Granvej (Vadstrupvej)
|
Kl. 15:49
|
|
Kl. 15:49
|
|
|
|
|
Åvej, Ring 4 (Ring 4)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
|
Sortemosevej (Ring 4)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
|
Nordbuen (Ring 4)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
|
Digterparken (Ring 4)
|
Kl. 16:02
|
|
Kl. 16:02
|
|
|
|
|
Ring 4 (Ballerup Byvej)
|
Kl. 16:05
|
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
|
Ballerup Rådhus (Hold-an Vej)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
B
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Hold-an Vej)
|
Kl. 16:12
|
|
Kl. 16:12
|
|
|
|
|
Hedegårdscentret (Hold-an Vej)
|
Kl. 16:14
|
|
Kl. 16:14
|
|
|
|
|
Sydbuen
|
Kl. 16:15
|
|
Kl. 16:15
|
|
|
|
|
Hveen Boulevard (Helgeshøj Allé)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
|
Teknologisk Institut (Gregersensvej)
|
Kl. 16:28
|
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
|
Høje Taastrup St.
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
|
City 2 (Bornholms Allé)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
|
Køgevej (Ishøj Stationsvej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
|
|
Tåstrup Valbyvej (Ishøj Stationsvej)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
|
Ishøj Bygade (Vejleåvej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
|
Broenge (Industribuen)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
|
Industribuen (Ishøj Stationsvej)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
|
Mosegårdsstien (Ishøj Stationsvej)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
|
Ishøj St.
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
|
|