|
Stenløse St.
|
|
|
Kl. 14:00
|
|
Bus 334
|
|
Helsevej (Smedebakken)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Krogholmvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 14:02
|
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
Stenløse, Fr.sundsvej (Søsumvej)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Rosenvænget (Søsumvej)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Skovvangsvej (Søsum Bygade)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Stenpilstræde (Søsum Bygade)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Søsum (Brunhøjvej)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Svinemosevej (Brunhøjvej)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Thorkildgårdsvej (Brunhøjvej)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Valmuevej (Stenløsevej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Slagslunde Bygade (Stenløsevej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Slagslunde Forsamlingshus (Klokkekildevej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Tranemosevej (Hesselvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Langåsen (Hesselvej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Hesselvangen (Hesselvej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Ganløse Kro (Bygaden)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Ganløse Skole (Bygaden)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Ganløseparken (Måløvvej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Langtoften (Hvidehøjvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Mosevej (Hvidehøjvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Farumvej (Hvidehøjvej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Hyldegårdsvej (Farumvej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Undinevej (Farumvej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Nyvangs Allé (Farumvej)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Farumvej 127 (Farumvej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Skovgaard (Farumvej)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Kalkgården (Farumvej)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Christianshøjvej (Farumvej)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Ganløsevej (Hestetangsvej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Hestegangen (Hestetangsvej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Akacietorvet (Farum Hovedgade)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Fredtofteparken (Farum Hovedgade)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Krogvad (Stationsvej)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Farum St.
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Farum Bytorv (Stavnsholtvej)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
Stavnsholtkirken (Stavnsholtvej)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Tjørnevænget (Stavnsholtvej)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Stavnsholtvænge (Stavnsholtvej)
|
Kl. 14:40
|
|
Kl. 14:40
|
|
|
|
Ellegård (Stavnsholtvej)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
Stavnsholtstien (Paltholmvej)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
Bistrupvej (Paltholmvej)
|
Kl. 14:43
|
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
Damgård (Bistrupvej)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Hesselbækgård (Bistrupvej)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Abildgårdsparken (Bistrupvej)
|
Kl. 14:46
|
|
Kl. 14:46
|
|
|
|
Bistrup Trafikplads (Bistrupvej)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
Bistrupgårdsvej (Vasevej)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
Granbakken (Vasevej)
|
Kl. 14:49
|
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
Vasevej 43 (Vasevej)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Rønnebærvej (Vasevej)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Vasevej (Kongevejen)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
Landsevej (Kongevejen)
|
Kl. 14:54
|
|
Kl. 14:54
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 14:54
|
|
Kl. 14:54
|
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 14:55
|
|
Kl. 14:55
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 14:56
|
|
Kl. 14:56
|
|
|
|
Holte St.
|
Kl. 14:58
|
|
|
|
|