|
Hillerød St.
|
|
|
Kl. 13:42
|
|
Bus 337
|
|
Sødalen (Hammersholtvej)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
Jagtvej (Hammersholtvej)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Engsvinget (Funkevej)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Hulvejen (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 13:48
|
|
Kl. 13:48
|
|
|
|
Slettebjerget (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 13:49
|
|
Kl. 13:49
|
|
|
|
Brødeskovvej (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Hillerød Lille Skole (Brødeskovvej)
|
Kl. 13:51
|
|
Kl. 13:51
|
|
|
|
Hammersholt Byvej (Brødeskovvej)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
Blismosen (Brødeskovvej)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Hanebjerg Skole, Brødeskov (Brødeskovvej)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Nørre Herlev, Lyngevej (Brødeskovvej)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Dønnegårdsvej (Bygaden)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Nørre Herlev, Strædet (Bygaden)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Hanebjergvej (Uvelsevej)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Tilsbækgård (Enghaven)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Kongstedvænge (Uvelse Byvej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Uvelse (Gørløsevej)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Uvelse Have (Gørløsevej)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Lystrup, Søvej (Lystrupvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Skovly (Lystrupvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Lystrup Skov (Lystrupvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Slangerup Overdrev (Lystrupvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Industrivej (Lystrupvej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Bakkebo (Lystrupvej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Lystrupvej (Kongensgade)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Solgården Plejehjem (Kongensgade)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Kannikestræde (Kongensgade)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
|