|
Hellerup St.
|
|
|
Kl. 13:02
|
|
Bus 176
|
|
Hellerup Fritidscenter (Gersonsvej)
|
Kl. 13:03
|
|
Kl. 13:03
|
|
|
|
Charlottenlundvej (Tranegårdsvej)
|
Kl. 13:04
|
|
Kl. 13:04
|
|
|
|
Bernstorffsvej St. (Tranegårdsvej)
|
Kl. 13:05
|
|
Kl. 13:05
|
|
|
|
Kildeskovshallen (Adolphsvej)
|
Kl. 13:06
|
|
Kl. 13:06
|
|
|
|
Wilhelm Smidts Vej (Adolphsvej)
|
Kl. 13:07
|
|
Kl. 13:07
|
|
|
|
Adolphsvej (Gentoftegade)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Kirketorvet (Gentoftegade)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Jahnsensvej (Gentoftegade)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
Brogårdsvej (Ermelundsvej)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Ermelundsvej (Brogårdsvej)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Tjørnegårdsskolen (Brogårdsvej)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Lyngbyvej (Brogårdsvej)
|
Kl. 13:16
|
|
Kl. 13:16
|
|
|
|
Brogårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 13:16
|
|
Kl. 13:16
|
|
|
|
Egebjerg Plejehjem (Nybrovej)
|
Kl. 13:18
|
|
Kl. 13:18
|
|
|
|
Mesterlodden (Sognevej)
|
Kl. 13:18
|
|
Kl. 13:18
|
|
|
|
Bank-Mikkelsens Vej (Sognevej)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Snogegårdsvej (Sognevej)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Mosegårdsvej (Fennevangen)
|
Kl. 13:21
|
|
Kl. 13:21
|
|
|
|
Ericavej (Fennevangen)
|
Kl. 13:21
|
|
Kl. 13:21
|
|
|
|
Ericaparken (Ericavej)
|
Kl. 13:23
|
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
Ericavej 33 (Ericavej)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
Vangede St.
|
Kl. 13:26
|
|
Kl. 13:26
|
|
|
|
Brødrevej (Vangedevej)
|
Kl. 13:26
|
|
Kl. 13:26
|
|
|
|
Aftenbakken (Vangedevej)
|
Kl. 13:27
|
|
Kl. 13:27
|
|
|
|
Dyssegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 13:27
|
|
Kl. 13:27
|
|
|
|
Plantevej (Vangedevej)
|
Kl. 13:28
|
|
Kl. 13:28
|
|
|
|
|
Gladsaxevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 13:29
|
|
Kl. 13:29
|
|
|
|
Emdrup Torv (Emdrupvej)
|
Kl. 13:31
|
|
|
|
|