Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Gyrstinge, Kildeskolen (Gyrstinge Bygade) | Kl. 16:10 | Bus 406 | ||||
Gyrstinge Bygade (Bondebjergvej) | Kl. 16:10 | Kl. 16:10 | ||||
Bakkegårdsvej | Kl. 16:12 | Kl. 16:12 | ||||
Ørslevvester, Harpeager (Bakkegårdsvej) | Kl. 16:14 | Kl. 16:14 | ||||
Ørslevvester (Ørslevvestervej) | Kl. 16:15 | Kl. 16:15 | ||||
Ørslev Under Skoven (Ørslevvestervej) | Kl. 16:19 | Kl. 16:19 | ||||
Ørslevvestervej (Ørslevunderskovvej) | Kl. 16:19 | Kl. 16:19 | ||||
Bringstrup (Egerupvej) | Kl. 16:22 | Kl. 16:22 | ||||
Mosevænget (Havemøllevej) | Kl. 16:30 | Kl. 16:30 | ||||
Ringsted St. | Kl. 16:33 |