|
Holte St.
|
|
|
Kl. 10:00
|
|
Bus 334
|
|
Rønnebærvej (Holte Stationsvej)
|
Kl. 10:00
|
|
Kl. 10:00
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 10:02
|
|
Kl. 10:02
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 10:03
|
|
Kl. 10:03
|
|
|
|
Rudegårds Allé (Kongevejen)
|
Kl. 10:04
|
|
Kl. 10:04
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 10:05
|
|
Kl. 10:05
|
|
|
|
Kongevejen (Vasevej)
|
Kl. 10:05
|
|
Kl. 10:05
|
|
|
|
Rønnebærvej (Vasevej)
|
Kl. 10:06
|
|
Kl. 10:06
|
|
|
|
Vasevej 43 (Vasevej)
|
Kl. 10:07
|
|
Kl. 10:07
|
|
|
|
Granbakken (Vasevej)
|
Kl. 10:08
|
|
Kl. 10:08
|
|
|
|
Bistrupgårdsvej (Vasevej)
|
Kl. 10:10
|
|
Kl. 10:10
|
|
|
|
Bistrup Trafikplads
|
Kl. 10:11
|
|
Kl. 10:11
|
|
|
|
Abildgårdsparken (Bistrupvej)
|
Kl. 10:11
|
|
Kl. 10:11
|
|
|
|
Hesselbækgård (Bistrupvej)
|
Kl. 10:12
|
|
Kl. 10:12
|
|
|
|
Damgård (Bistrupvej)
|
Kl. 10:12
|
|
Kl. 10:12
|
|
|
|
Bistrupvej (Paltholmvej)
|
Kl. 10:14
|
|
Kl. 10:14
|
|
|
|
Stavnsholtstien (Paltholmvej)
|
Kl. 10:15
|
|
Kl. 10:15
|
|
|
|
Ellegård (Stavnsholtvej)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Stavnsholtvænge (Stavnsholtvej)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Tjørnevænget (Stavnsholtvej)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Stavnsholtkirken (Stavnsholtvej)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Farum Bytorv (Stavnsholtvej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Farum St.
|
Kl. 10:22
|
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
Nordtoftevej (Farum Hovedgade)
|
Kl. 10:22
|
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
Fredtofteparken (Farum Hovedgade)
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
Akacietorvet (Farum Hovedgade)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
Hestegangen (Hestetangsvej)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
Ganløsevej (Hestetangsvej)
|
Kl. 10:25
|
|
Kl. 10:25
|
|
|
|
Christianshøjvej (Farumvej)
|
Kl. 10:27
|
|
Kl. 10:27
|
|
|
|
Kalkgården (Farumvej)
|
Kl. 10:29
|
|
Kl. 10:29
|
|
|
|
Skovgaard (Farumvej)
|
Kl. 10:29
|
|
Kl. 10:29
|
|
|
|
Farumvej 127 (Farumvej)
|
Kl. 10:30
|
|
Kl. 10:30
|
|
|
|
Nyvangs Allé (Farumvej)
|
Kl. 10:31
|
|
Kl. 10:31
|
|
|
|
Undinevej (Farumvej)
|
Kl. 10:33
|
|
Kl. 10:33
|
|
|
|
Hyldegårdsvej (Farumvej)
|
Kl. 10:33
|
|
Kl. 10:33
|
|
|
|
Farumvej (Hvidehøjvej)
|
Kl. 10:35
|
|
Kl. 10:35
|
|
|
|
Mosevej (Hvidehøjvej)
|
Kl. 10:36
|
|
Kl. 10:36
|
|
|
|
Langtoften (Hvidehøjvej)
|
Kl. 10:36
|
|
Kl. 10:36
|
|
|
|
Ganløseparken (Måløvvej)
|
Kl. 10:37
|
|
Kl. 10:37
|
|
|
|
Ganløse Skole (Bygaden)
|
Kl. 10:38
|
|
Kl. 10:38
|
|
|
|
Ganløse Kro (Bygaden)
|
Kl. 10:38
|
|
Kl. 10:38
|
|
|
|
Hesselvangen (Hesselvej)
|
Kl. 10:38
|
|
Kl. 10:38
|
|
|
|
Langåsen (Hesselvej)
|
Kl. 10:40
|
|
Kl. 10:40
|
|
|
|
Tranemosevej (Hesselvej)
|
Kl. 10:42
|
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
Slagslunde Forsamlingshus (Klokkekildevej)
|
Kl. 10:43
|
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
Slagslunde Bygade (Stenløsevej)
|
Kl. 10:43
|
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
Valmuevej (Stenløsevej)
|
Kl. 10:43
|
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
Thorkildgårdsvej (Brunhøjvej)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Svinemosevej (Brunhøjvej)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Søsum (Brunhøjvej)
|
Kl. 10:48
|
|
Kl. 10:48
|
|
|
|
Stenpilstræde (Søsum Bygade)
|
Kl. 10:48
|
|
Kl. 10:48
|
|
|
|
Skovvangsvej (Søsumvej)
|
Kl. 10:49
|
|
Kl. 10:49
|
|
|
|
Rosenvænget (Søsumvej)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Stenløse, Søsumvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 10:53
|
|
Kl. 10:53
|
|
|
|
|
Frederikssundsvej (Krogholmvej)
|
Kl. 10:54
|
|
Kl. 10:54
|
|
|
|
Helsevej (Smedebakken)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
Stenløse St.
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
|