|
Bavnehøjalle (Nyborg Kommune)
|
|
|
Kl. 13:19
|
|
Bus 1
|
|
Bavnehøjalle (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:19
|
|
Kl. 13:19
|
|
|
|
Idavej / Bøjdenvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Hebevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:21
|
|
Kl. 13:21
|
|
|
|
Statsfængslet / Ladegårdsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:22
|
|
Kl. 13:22
|
|
|
|
Åparken (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:23
|
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
Danehofskolen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
Sprotoften (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
Sygehusenheden (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:26
|
|
Kl. 13:26
|
|
|
|
Lindealleen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:27
|
|
Kl. 13:27
|
|
|
|
Kirkepladsen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:28
|
|
Kl. 13:28
|
|
|
|
Nybrogade (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:29
|
|
Kl. 13:29
|
|
|
|
Nyborg Privatskole (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:30
|
|
Kl. 13:30
|
|
|
|
Nyborg Station (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:32
|
|
Kl. 13:32
|
|
|
|
Wørishøffersgade (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Christianlundsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:34
|
|
Kl. 13:34
|
|
|
|
Johs. Høirupsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:34
|
|
Kl. 13:34
|
|
|
|
Johs. Høirupsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:35
|
|
Kl. 13:35
|
|
|
|
Nordmarksvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Stentevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Møllervej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Møllervangen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Skaboeshusevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
Rævebakkeskolen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:39
|
|
Kl. 13:39
|
|
|
|
Hjortevænget (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:39
|
|
Kl. 13:39
|
|
|
|
Strandvænget (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:40
|
|
Kl. 13:40
|
|
|
|
Skovparken (Nyborg Kommune)
|
Kl. 13:42
|
|
|
|
|