|
Emdrup Torv (Emdrupvej)
|
|
|
Kl. 16:24
|
|
Bus 176
|
|
Søborg Hovedgade (Vangedevej)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
Plantevej (Vangedevej)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
Dyssegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
Aftenbakken (Vangedevej)
|
Kl. 16:28
|
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
Brødrevej (Vangedevej)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
Vangede St.
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Ericavej 33 (Ericavej)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Ericaparken (Ericavej)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Ericavej (Fennevangen)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Mosegårdsvej (Fennevangen)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Snogegårdsvej (Sognevej)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Bank-Mikkelsens Vej (Sognevej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Mesterlodden (Sognevej)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
Egebjerg Plejehjem (Nybrovej)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
Brogårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Lyngbyvej (Brogårdsvej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Tjørnegårdsskolen (Brogårdsvej)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Brogårdsvej (Ermelundsvej)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Jahnsensvej (Gentoftegade)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Kirketorvet (Gentoftegade)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
Adolphsvej (Gentoftegade)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
Wilhelm Smidts Vej (Adolphsvej)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Kildeskovshallen (Adolphsvej)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Bernstorffsvej St. (Tranegårdsvej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Charlottenlundvej (Tranegårdsvej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Hellerup Fritidscenter (Gersonsvej)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
|