|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
|
|
Kl. 05:48
|
|
Bus 600S
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 05:49
|
|
Kl. 05:49
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 05:51
|
|
Kl. 05:51
|
|
|
|
Svestrup (Værebrovej)
|
Kl. 05:52
|
|
Kl. 05:52
|
|
|
|
Svanholm Vænge (Gammel Roskildevej)
|
Kl. 05:54
|
|
Kl. 05:54
|
|
|
|
Hans Erik Nielsens Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 05:57
|
|
Kl. 05:57
|
|
|
|
Ølstykke St.
|
Kl. 05:59
|
|
Kl. 05:59
|
|
|
|
Skyhøj (Roskildevej)
|
Kl. 06:02
|
|
Kl. 06:02
|
|
|
|
Jørlunde (Roskildevej)
|
Kl. 06:05
|
|
Kl. 06:05
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:11
|
|
|
|
Lystrupvej (Kongensgade)
|
Kl. 06:12
|
|
Kl. 06:12
|
|
|
|
Gørløse (Hovedvejen)
|
Kl. 06:19
|
|
Kl. 06:19
|
|
|
|
Gørløse St. (Stationsvej)
|
Kl. 06:20
|
|
Kl. 06:20
|
|
|
|
Freerslev (Roskildevej)
|
Kl. 06:23
|
|
Kl. 06:23
|
|
|
|
|
Jernaldervejen (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 06:28
|
|
Kl. 06:28
|
|
|
|
Peder Oxes Allé, Novo (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 06:29
|
|
Kl. 06:29
|
|
|
|
Trollesminde Allé (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 06:30
|
|
Kl. 06:30
|
|
|
|
Frederiksborgcentret, Royal Stage (Milnersvej)
|
Kl. 06:33
|
|
Kl. 06:33
|
|
|
|
Hillerød St.
|
Kl. 06:37
|
|
|
|
|