|
Arena Assens (Assens Kommune)
|
|
|
Kl. 15:08
|
|
Bus 130
|
|
Assens Rådhus (Assens Kommune)
|
Kl. 15:09
|
|
Kl. 15:09
|
|
|
|
Kulturkajen / Bågøfærgen (Assens Kommune)
|
Kl. 15:10
|
|
Kl. 15:10
|
|
|
|
Mariendalsvej (Assens Kommune)
|
Kl. 15:11
|
|
Kl. 15:11
|
|
|
|
Gefionvænget (Assens Kommune)
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
Niels Kjærbyes Vej (Assens Kommune)
|
Kl. 15:13
|
|
Kl. 15:13
|
|
|
|
Kalkbrænderivej (Assens Kommune)
|
Kl. 15:14
|
|
Kl. 15:14
|
|
|
|
Østergade (Assens Kommune)
|
Kl. 15:15
|
|
Kl. 15:15
|
|
|
|
Sundhedscentret (Assens Kommune)
|
Kl. 15:16
|
|
Kl. 15:16
|
|
|
|
Korsvangcentret (Assens Kommune)
|
Kl. 15:17
|
|
Kl. 15:17
|
|
|
|
Brahesborgvej (Assens Kommune)
|
Kl. 15:19
|
|
Kl. 15:19
|
|
|
|
Bystævnevej (Assens Kommune)
|
Kl. 15:20
|
|
Kl. 15:20
|
|
|
|
Aborgvej (Assens Kommune)
|
Kl. 15:21
|
|
Kl. 15:21
|
|
|
|
Møllegyden (Assens Kommune)
|
Kl. 15:24
|
|
Kl. 15:24
|
|
|
|
Turup (Assens Kommune)
|
Kl. 15:25
|
|
Kl. 15:25
|
|
|
|
Dyrhøjvej / Ørsted (Assens Kommune)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
Ørsted (Assens Kommune)
|
Kl. 15:30
|
|
Kl. 15:30
|
|
|
|
Bogensevej 190 (Assens Kommune)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Skydebjerg (Assens Kommune)
|
Kl. 15:34
|
|
Kl. 15:34
|
|
|
|
Aarupskolen (Assens Kommune)
|
Kl. 15:36
|
|
Kl. 15:36
|
|
|
|
Bredgade (Assens Kommune)
|
Kl. 15:37
|
|
Kl. 15:37
|
|
|
|
Korsgade (Assens Kommune)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Aarup Station (Assens Kommune)
|
Kl. 15:39
|
|
Kl. 15:39
|
|
|
|
Indre Ringvej (Assens Kommune)
|
Kl. 15:41
|
|
Kl. 15:41
|
|
|
|
Røverskoven (Assens Kommune)
|
Kl. 15:47
|
|
Kl. 15:47
|
|
|
|
Bakkevej (Assens Kommune)
|
Kl. 15:48
|
|
Kl. 15:48
|
|
|
|
Vissenbjerg Kirke (Assens Kommune)
|
Kl. 15:49
|
|
Kl. 15:49
|
|
|
|
Søndersøvej (Assens Kommune)
|
Kl. 15:50
|
|
Kl. 15:50
|
|
|
|
Vissenbjerg Centret (Assens Kommune)
|
Kl. 15:51
|
|
Kl. 15:51
|
|
|
|
Fuglebakken (Assens Kommune)
|
Kl. 15:51
|
|
Kl. 15:51
|
|
|
|
Odensevej (Assens Kommune)
|
Kl. 15:52
|
|
Kl. 15:52
|
|
|
|
Havelundvej (Assens Kommune)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Magtenbøllevej (Assens Kommune)
|
Kl. 15:54
|
|
Kl. 15:54
|
|
|
|
Odensevej 135 / Skallebølle (Assens Kommune)
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Skallebølle (Assens Kommune)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Enggård (Odense Kommune)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Spedsbjerg (Odense Kommune)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
|
Camp Blommenslyst (Odense Kommune)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
Blommenslyst (Odense Kommune)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Vejrup-Vej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Vejruplundvej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:02
|
|
Kl. 16:02
|
|
|
|
Stegstedvej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:04
|
|
Kl. 16:04
|
|
|
|
Elmelundsvej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:06
|
|
Kl. 16:06
|
|
|
|
Rismarksvej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
Hauges Plads (Odense Kommune)
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
|
Åløkke Allé (Odense Kommune)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
Seniorhuset (Odense Kommune)
|
Kl. 16:14
|
|
Kl. 16:14
|
|
|
|
Ejlskovsgade (Odense Kommune)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
OBC Nord Plads I (Odense Kommune)
|
Kl. 16:21
|
|
|
|
|