|
Slangerup Rutebilstation
|
|
|
Kl. 22:34
|
|
Bus 158
|
|
Lindegårds Allé (Slagslundevej)
|
Kl. 22:35
|
|
Kl. 22:35
|
|
|
|
Rappendamsvej (Slagslundevej)
|
Kl. 22:36
|
|
Kl. 22:36
|
|
|
|
Skovvej (Gulbjergvej)
|
Kl. 22:37
|
|
Kl. 22:37
|
|
|
|
Ellekær Vænge (Gulbjergvej)
|
Kl. 22:40
|
|
Kl. 22:40
|
|
|
|
Klokkekildevej (Hesselvej)
|
Kl. 22:41
|
|
Kl. 22:41
|
|
|
|
Tranemosevej (Hesselvej)
|
Kl. 22:41
|
|
Kl. 22:41
|
|
|
|
Langåsen (Hesselvej)
|
Kl. 22:43
|
|
Kl. 22:43
|
|
|
|
Hesselvangen (Hesselvej)
|
Kl. 22:46
|
|
Kl. 22:46
|
|
|
|
Ganløse Kro (Bygaden)
|
Kl. 22:47
|
|
Kl. 22:47
|
|
|
|
Ganløse Skole (Bygaden)
|
Kl. 22:48
|
|
Kl. 22:48
|
|
|
|
Ganløseparken (Måløvvej)
|
Kl. 22:48
|
|
Kl. 22:48
|
|
|
|
Asserhøj (Måløvvej)
|
Kl. 22:49
|
|
Kl. 22:49
|
|
|
|
Toppevadvej (Måløvvej)
|
Kl. 22:50
|
|
Kl. 22:50
|
|
|
|
Galgebakken (Måløvvej)
|
Kl. 22:51
|
|
Kl. 22:51
|
|
|
|
Bogøgårdsvej (Knardrupvej)
|
Kl. 22:51
|
|
Kl. 22:51
|
|
|
|
Knardrup Bygade (Knardrupvej)
|
Kl. 22:53
|
|
Kl. 22:53
|
|
|
|
Rolandsgård (Knardrupvej)
|
Kl. 22:53
|
|
Kl. 22:53
|
|
|
|
Kalveholmvej (Knardrupvej)
|
Kl. 22:54
|
|
Kl. 22:54
|
|
|
|
Kildedal St.
|
Kl. 22:57
|
|
|
|
|