|
Måløv St. (Måløv Stationsplads)
|
|
|
Kl. 17:05
|
|
Bus 152
|
|
Måløv Hovedgade (Måløv Byvej)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Måløv Byvej (Måløv Parkvej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Østerhøjvej (Måløv Parkvej)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Måløvhøj skole, Østerhøj (Klakkebjerg)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
Knastebakken Midt (Knastebakken)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Knastebakken (Måløvgårdsvej)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Mølledalen (Jonstrupvej)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Jonstrupvej (Jonstrupvangvej)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Jonstruphøj (Jonstrupvangvej)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Walgerholm (Jonstrupvangvej)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Skovgård (Jonstrupvangvej)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Jonstrupvangvej (Ballerupvej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Genbrugsstation (Ballerupvej)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Elsevej (Ballerupvej)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Søndergårdsvej (Ballerupvej)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Kirke Værløsevej (Ballerupvej)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Værløse St. (Kollekollevej)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Lille Værløsevej (Stiager)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Højeloftsvej (Skovgårds Allé)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Ryetbo (Ryetvej)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
|
Værløse, Ryetvej (Ryetvej)
|
Kl. 17:28
|
|
|
|
|