|
Frederikssund St.
|
|
|
Kl. 11:55
|
|
Bus 313
|
|
Kalvøvej (Bruhnsvej)
|
Kl. 11:56
|
|
Kl. 11:56
|
|
|
|
Skyllebakkegade (Færgevej)
|
Kl. 11:57
|
|
Kl. 11:57
|
|
|
|
Borgervænget (Færgevej)
|
Kl. 11:57
|
|
Kl. 11:57
|
|
|
|
Rosenvænget (Færgevej)
|
Kl. 11:58
|
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
Willumsens Museum (Færgevej)
|
Kl. 11:58
|
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
Færgegård (Færgelundsvej)
|
Kl. 12:00
|
|
Kl. 12:00
|
|
|
|
Kignæskrogen (Hovedgaden)
|
Kl. 12:05
|
|
Kl. 12:05
|
|
|
|
Vængetvej (Hovedgaden)
|
Kl. 12:06
|
|
Kl. 12:06
|
|
|
|
Jægersprislejren (Hovedgaden)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Jægerspris, JAS (Møllevej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Møllehegnet (Møllevej)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
Jægersprisskolerne (Møllevej)
|
Kl. 12:10
|
|
Kl. 12:10
|
|
|
|
Over Dråby Kirke (Møllevej)
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
Over Dråby (Møllevej)
|
Kl. 12:12
|
|
Kl. 12:12
|
|
|
|
Birkemosevej (Dråbyvej)
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Over Dråby Strand (Dråbyvej)
|
Kl. 12:16
|
|
Kl. 12:16
|
|
|
|
Strandbovej (Strandgårdsvej)
|
Kl. 12:17
|
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
Axelgårdsvej (Dalby Huse Vej)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
|
|
Dalby Huse (Dalby Huse Vej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Toftegaardsvej (Dalby Huse Vej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Skehøjvej (Toftegaardsvej)
|
Kl. 12:25
|
|
Kl. 12:25
|
|
|
|
Toftevænget (Toftegaardsvej)
|
Kl. 12:28
|
|
Kl. 12:28
|
|
|
|
Kyndby (Kyndbyvej)
|
Kl. 12:29
|
|
Kl. 12:29
|
|
|
|
|
Kyndby Huse (Kyndbyvej)
|
Kl. 12:33
|
|
|
|
|