|
Kastrup St. (Ved Stationen)
|
|
|
Kl. 21:43
|
|
Bus 32
|
|
Kastruplundgade (Alleen)
|
Kl. 21:43
|
|
Kl. 21:43
|
|
|
|
Terosevej (Sirgræsvej)
|
Kl. 21:45
|
|
Kl. 21:45
|
|
|
|
Røllikevej (Sirgræsvej)
|
Kl. 21:46
|
|
Kl. 21:46
|
|
|
|
Bøgevang
|
Kl. 21:46
|
|
Kl. 21:46
|
|
|
|
Gammel Kirkevej (Amager Landevej)
|
Kl. 21:48
|
|
Kl. 21:48
|
|
|
|
Skyttehøj (Amager Landevej)
|
Kl. 21:49
|
|
Kl. 21:49
|
|
|
|
Maglebo (Amager Landevej)
|
Kl. 21:49
|
|
Kl. 21:49
|
|
|
|
Amager Landevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 21:50
|
|
Kl. 21:50
|
|
|
|
Løjtegårdsskolen (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 21:51
|
|
Kl. 21:51
|
|
|
|
Amagerhallen (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 21:52
|
|
Kl. 21:52
|
|
|
|
Plejehjemmet Løjtegårdsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 21:52
|
|
Kl. 21:52
|
|
|
|
Englandsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 21:53
|
|
Kl. 21:53
|
|
|
|
Præstefælledvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 21:54
|
|
Kl. 21:54
|
|
|
|
Egensevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 21:54
|
|
Kl. 21:54
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 21:55
|
|
Kl. 21:55
|
|
|
|
Kongelundsvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 21:55
|
|
Kl. 21:55
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 21:57
|
|
Kl. 21:57
|
|
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 21:58
|
|
Kl. 21:58
|
|
|
|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 22:00
|
|
Kl. 22:00
|
|
|
|
|
Ørestad St., Kay Fiskers Plads (Kay Fiskers Plads)
|
Kl. 22:01
|
|
|
|
|