|
Hellerup St.
|
|
|
Kl. 11:38
|
|
Bus 192
|
|
Rygårds Allé (Hellerupvej)
|
Kl. 11:39
|
|
Kl. 11:39
|
|
|
|
Bernstorffsvej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 11:40
|
|
Kl. 11:40
|
|
|
|
Niels Andersens Vej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 11:41
|
|
Kl. 11:41
|
|
|
|
Gentofte Hospital (Kildegårdsvej)
|
Kl. 11:42
|
|
Kl. 11:42
|
|
|
|
Kildegårds Plads (Ellegårdsvej)
|
Kl. 11:42
|
|
Kl. 11:42
|
|
|
|
Kærvangen (Ellegårdsvej)
|
Kl. 11:44
|
|
Kl. 11:44
|
|
|
|
Vangede St. (Ellegårdsvej)
|
Kl. 11:45
|
|
Kl. 11:45
|
|
|
|
Fuglegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 11:46
|
|
Kl. 11:46
|
|
|
|
Skolebakken (Vangedevej)
|
Kl. 11:47
|
|
Kl. 11:47
|
|
|
|
Vangede, Ved Bommen (Vangedevej)
|
Kl. 11:49
|
|
Kl. 11:49
|
|
|
|
Brogårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
Egebjerg Plejehjem (Nybrovej)
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
Lagergårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 11:51
|
|
Kl. 11:51
|
|
|
|
Mariebjergvej (Nybrovej)
|
Kl. 11:52
|
|
Kl. 11:52
|
|
|
|
Pilevænget (Nybrovej)
|
Kl. 11:53
|
|
Kl. 11:53
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
|