|
Ørestad St., Kay Fiskers Plads (Ørestad St.)
|
|
|
Kl. 12:59
|
|
Bus 18
|
|
Bella Center St. (Martha Christensens Vej)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
Bella Center, Indgang Vest
|
Kl. 13:02
|
|
Kl. 13:02
|
|
|
|
Center Boulevard (Vejlands Allé)
|
Kl. 13:03
|
|
Kl. 13:03
|
|
|
|
Artillerivej (Vejlands Allé)
|
Kl. 13:05
|
|
Kl. 13:05
|
|
|
|
Ved Slusen (Sjællandsbroen)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Sluseholmen (Sjællandsbroen)
|
Kl. 13:10
|
|
Kl. 13:10
|
|
|
|
Sluseholmen St. (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 13:11
|
|
Kl. 13:11
|
|
|
|
Mozarts Plads (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Ellebjergvej (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Sjælør St. (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 13:16
|
|
Kl. 13:16
|
|
|
|
Sankt Annæ Gymnasium (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
Sjælør Boulevard 167 (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 13:19
|
|
Kl. 13:19
|
|
|
|
Sjælør Boulevard (Vigerslev Allé)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 13:21
|
|
Kl. 13:21
|
|
|
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
|