|
Trekroner St.
|
|
|
Kl. 17:42
|
|
Bus 201A
|
|
RUC Syd (Trekroner Allé)
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:43
|
|
|
|
Lysalleen (Nordens Parkvej)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Linkøpingvej (Nordens Parkvej)
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
Herregårdsvej, bussluse (Herregårdsvej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Himmelev Rideklub (Herregårdsvej)
|
Kl. 17:47
|
|
Kl. 17:47
|
|
|
|
Egegårdsparken (Herregårdsvej)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Himmelev Center (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Åvej (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Strandparken (Haraldsborgvej)
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
Hødersvej (Haraldsborgvej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Sankt Clara Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Trægården (Frederiksborgvej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Stændertorvet (Palæstræde)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Rådmandshaven (Ringstedgade)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Skovbovængets Allé (Ringstedgade)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
Møllehusvej (Holbækvej)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
Neergårdsvej (Holbækvej)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
Fælledvej (Holbækvej)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Katedralskolen (Holbækvej)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Låddenhøj (Holbækvej)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Kristiansminde Plejecenter (Holbækvej)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Gyldenkærnevej (Holbækvej)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Stamvej (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
Svogerslev Kirke (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
Søstien (Kongemarksvej)
|
Kl. 18:19
|
|
Kl. 18:19
|
|
|
|
Søtoften (Kongemarksvej)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
Svogerslev, Søbredden (Kongemarksvej)
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
|