|
Mølholmsvej v/ Løvstikkevej
|
|
|
Kl. 03:24
|
|
Natbus 22N
|
|
|
Lindskovvej (Mølholmsvej / Aalborg)
|
Kl. 03:24
|
|
Kl. 03:24
|
|
|
|
|
Vestre Fælledvej (Mølholmsvej / Aalborg)
|
Kl. 03:25
|
|
Kl. 03:25
|
|
|
|
|
Norden (Mølholmsvej / Aalborg)
|
Kl. 03:25
|
|
Kl. 03:25
|
|
|
|
|
Fjordparken (Aalborg)
|
Kl. 03:26
|
|
Kl. 03:26
|
|
|
|
|
Væddeløbsbanen (Skydebanevej / Aalborg)
|
Kl. 03:28
|
|
Kl. 03:28
|
|
|
|
|
Vestre Fjordvej (Kastetvej / Aalborg)
|
Kl. 03:30
|
|
Kl. 03:30
|
|
|
|
|
Haraldslund (Kastetvej / Aalborg)
|
Kl. 03:32
|
|
Kl. 03:32
|
|
|
|
|
Aalborg Vestby St. (Kastetvej / Aalborg Vestby St)
|
Kl. 03:33
|
|
Kl. 03:33
|
|
|
|
|
Jomfru Ane Gade (Borgergade / Aalborg)
|
Kl. 03:36
|
|
Kl. 03:36
|
|
|
|
|
Nytorv (Østeraagade / Aalborg)
|
Kl. 03:38
|
|
Kl. 03:38
|
|
|
A
|
|
Aalborg St. (Område A / John F. Kennedys Plads)
|
Kl. 03:40
|
|
Kl. 03:45
|
|
|
A1
|
|
Jyllandsgade (Aalborg Kommune)
|
Kl. 03:46
|
|
Kl. 03:46
|
|
|
|
|
Karolinelund (Bornholmsgade / Aalborg)
|
Kl. 03:47
|
|
Kl. 03:47
|
|
|
|
|
Eternitten (Bornholmsgade / Aalborg)
|
Kl. 03:48
|
|
Kl. 03:48
|
|
|
|
|
Sohngårdsholmsparken (Sohngårdsholmsvej / Aalborg)
|
Kl. 03:48
|
|
Kl. 03:48
|
|
|
|
|
Danalien (Sohngårdsholmsvej / Aalborg)
|
Kl. 03:50
|
|
Kl. 03:50
|
|
|
|
|
Grønlands Torv (Universitetsboulevarden / Aalborg)
|
Kl. 03:52
|
|
Kl. 03:52
|
|
|
|
|
Scoresbysundvej (Universitetsboulevarden/Aalborg)
|
Kl. 03:53
|
|
Kl. 03:53
|
|
|
|
|
Pendlerpladsen (Bertil Ohlins Vej / Aalborg)
|
Kl. 03:54
|
|
Kl. 03:54
|
|
|
|
|
Gigantium (Bertil Ohlins Vej / Aalborg)
|
Kl. 03:55
|
|
Kl. 03:55
|
|
|
|
|
Pontoppidanstræde (Bertil Ohlins Vej / Aalborg)
|
Kl. 03:57
|
|
Kl. 03:57
|
|
|
|
|
AAU Fibigerstræde (Bertil Ohlins Vej / Aalborg)
|
Kl. 03:59
|
|
Kl. 03:59
|
|
|
|
|
AAU Fr. Bajers Vej (Bertil Ohlins Vej / Aalborg)
|
Kl. 03:59
|
|
Kl. 03:59
|
|
|
|
|
AAU Busterminal (Sigrid Undsetsvej / Aalborg)
|
Kl. 04:02
|
|
Kl. 04:02
|
|
|
|
|
Postgårdsvej (Alfred Nobels Vej / Aalborg)
|
Kl. 04:05
|
|
Kl. 04:05
|
|
|
|
|
Broagerstien (Hadsundvej / Gistrup)
|
Kl. 04:05
|
|
Kl. 04:05
|
|
|
|
|
Elmelunden (Hadsundvej / Gistrup)
|
Kl. 04:07
|
|
Kl. 04:07
|
|
|
|
|
Beltoften (Hadsundvej / Gistrup)
|
Kl. 04:08
|
|
Kl. 04:08
|
|
|
|
|
Træet (Nøvlingvej / Gistrup)
|
Kl. 04:08
|
|
Kl. 04:08
|
|
|
|
|
Splinten (Nøvlingvej / Gistrup)
|
Kl. 04:08
|
|
Kl. 04:08
|
|
|
|
|
Zentavej (Lyngtoften / Gistrup)
|
Kl. 04:09
|
|
Kl. 04:09
|
|
|
|
|
Digevangen (Lyngtoften / Gistrup)
|
Kl. 04:09
|
|
Kl. 04:09
|
|
|
|
|
Kobbelhøjvej (Hadsundvej / Gistrup)
|
Kl. 04:09
|
|
Kl. 04:09
|
|
|
|
|
Gistrupparken (Hadsundvej / Gistrup)
|
Kl. 04:09
|
|
Kl. 04:09
|
|
|
|
|
Gistrup Skole (Gistrup)
|
Kl. 04:10
|
|
|
|
|
|