|
Solhøj (Sofiesminde Allé)
|
|
|
Kl. 18:50
|
|
Bus 502
|
|
Kongsgårds Allé (Munkholmvej)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Sejerøvej (Munkholmvej)
|
Kl. 18:52
|
|
Kl. 18:52
|
|
|
|
Isefjordsvej (Munkholmvej)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
Bakkekammen (Munkholmvej)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
Kasernen (Munkholmvej)
|
Kl. 18:54
|
|
Kl. 18:54
|
|
|
|
Østre Skolegade (Labæk)
|
Kl. 18:56
|
|
Kl. 18:56
|
|
|
|
Markedspladsen (Markedsgade)
|
Kl. 18:57
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
Blegdammen (Jernbanevej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Holbæk St.
|
Kl. 19:02
|
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
EUC Nordvest-Sjælland (Lundemarksvej)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
Lundehusvej (Lundemarksvej)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
Ved Skoven (Lundemarksvej)
|
Kl. 19:06
|
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
Frilandsvej (Lundemarksvej)
|
Kl. 19:06
|
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
Omsorgscenter Stenhus (Stenhusvej)
|
Kl. 19:07
|
|
Kl. 19:07
|
|
|
|
Stenhus gymnasium (Stenhusvej)
|
Kl. 19:08
|
|
Kl. 19:08
|
|
|
|
Stenhusparken (Stenhusvej)
|
Kl. 19:08
|
|
Kl. 19:08
|
|
|
|
Holbæk Megacenter (Stenhusvej)
|
Kl. 19:11
|
|
Kl. 19:11
|
|
Bus 502
|
|
Frejasvej (Stenhusvej)
|
Kl. 19:12
|
|
Kl. 19:12
|
|
|
|
Fenrisvej (Frejasvej)
|
Kl. 19:15
|
|
|
|
|