|
Kigkurren (Sturlasgade)
|
|
|
Kl. 07:34
|
|
Bus 68
|
|
Kigkurren (Leifsgade)
|
Kl. 07:34
|
|
Kl. 07:34
|
|
|
|
Halfdansgade (Leifsgade)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
|
|
Bergthorasgade (Isafjordsgade)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Otto Mønsteds Plads (Rysensteensgade)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
Polititorvet
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
Vesterport St. (Vester Farimagsgade)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
Vester Farimagsgade (Gyldenløvesgade)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Peblinge Dossering (Åboulevard)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
Blågårdsgade (Åboulevard)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
H.C. Ørsteds Vej (Åboulevard)
|
Kl. 07:53
|
|
Kl. 07:53
|
|
|
|
Hans Egedes Gade (Ågade)
|
Kl. 07:55
|
|
Kl. 07:55
|
|
|
|
Nuuks Plads St. (Borups Allé)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
Borups Plads (Borups Allé)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
Nordre Fasanvej (Borups Allé)
|
Kl. 08:00
|
|
Kl. 08:00
|
|
|
|
Fuglebakken St. (Borups Allé)
|
Kl. 08:02
|
|
Kl. 08:02
|
|
|
|
Hillerødgade (Borups Allé)
|
Kl. 08:03
|
|
Kl. 08:03
|
|
|
|
Mågevej (Borups Allé)
|
Kl. 08:04
|
|
Kl. 08:04
|
|
|
|
Hulgårdsvej (Borups Allé)
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:06
|
|
|
|
Bellahøj (Borups Allé)
|
Kl. 08:08
|
|
Kl. 08:08
|
|
|
|
Nordvestkirken (Utterslevvej)
|
Kl. 08:09
|
|
Kl. 08:09
|
|
|
|
Utterslev Torv (Horsebakken)
|
Kl. 08:10
|
|
Kl. 08:10
|
|
|
|
Hyrdevangen (Horsebakken)
|
Kl. 08:10
|
|
Kl. 08:10
|
|
|
|
Lærkebakken (Horsebakken)
|
Kl. 08:11
|
|
Kl. 08:11
|
|
|
|
Mosesvinget (Horsebakken)
|
Kl. 08:12
|
|
Kl. 08:12
|
|
|
|
Moseskrænten (Maglegårds Allé)
|
Kl. 08:13
|
|
Kl. 08:13
|
|
|
|
Søborg Magle Kirke (Maglegårds Allé)
|
Kl. 08:14
|
|
Kl. 08:14
|
|
|
|
Mars Allé (Grønnemose Allé)
|
Kl. 08:14
|
|
Kl. 08:14
|
|
|
|
Nordtoftevej (Mars Allé)
|
Kl. 08:15
|
|
Kl. 08:15
|
|
|
|
Mars Allé (Gladsaxevej)
|
Kl. 08:17
|
|
Kl. 08:17
|
|
|
|
Dalen (Gladsaxevej)
|
Kl. 08:17
|
|
Kl. 08:17
|
|
|
|
Høje Gladsaxe (Gladsaxevej)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Isbanevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Gyngemosevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 08:21
|
|
Kl. 08:21
|
|
|
|
Gladsaxevej (Vandtårnsvej)
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
|
Gladsaxe Møllevej (Vandtårnsvej)
|
Kl. 08:23
|
|
Kl. 08:23
|
|
|
|
Gladsaxe Trafikplads, terminalen
|
Kl. 08:25
|
|
|
|
|