|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
|
|
Kl. 12:34
|
|
Bus 431
|
|
Selandia (Vestre Ringgade)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Vesterport (Vestre Ringgade)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Bilka (Sdr.Ringgade)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Trafikcenter Allé (Sdr.Ringgade)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Gardehusarkasernen (Sdr.Ringgade)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Søvej (Slagelsevej)
|
Kl. 12:42
|
|
Kl. 12:42
|
|
|
|
Harrested (Slagelsevej)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Sludstrup (Slagelsevej)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Skørpinge (Slagelsevej)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Mindelundsvej (Slagelsevej)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
Forsøgsvej (Slagelsevej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Flakkebjerg Efterskole (Slagelsevej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Flakkebjerg Hovedgade, Gimlingevej
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
Flakkebjerg Skole (Flakkebjerg Hovedgade)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Sorø Landevej (Flakkebjergvej)
|
Kl. 12:55
|
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
Høvevej (Sorø Landevej)
|
Kl. 12:56
|
|
Kl. 12:56
|
|
|
|
Gartnerhaven (Hovedgaden)
|
Kl. 12:58
|
|
Kl. 12:58
|
|
|
|
Hovedgaden (Stationsvej)
|
Kl. 12:59
|
|
Kl. 12:59
|
|
|
|
|
Dalmose Terminal (Stationsvej)
|
Kl. 13:00
|
|
|
|
|