|
Slangerup Rutebilstation
|
|
|
Kl. 12:27
|
|
Bus 337
|
|
Kannikestræde (Kongensgade)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
Solgården Plejehjem (Kongensgade)
|
Kl. 12:28
|
|
Kl. 12:28
|
|
|
|
Lystrupvej (Kongensgade)
|
Kl. 12:28
|
|
Kl. 12:28
|
|
|
|
Bakkebo (Lystrupvej)
|
Kl. 12:29
|
|
Kl. 12:29
|
|
|
|
Industrivej (Lystrupvej)
|
Kl. 12:31
|
|
Kl. 12:31
|
|
|
|
Slangerup Overdrev (Lystrupvej)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Lystrup Skov (Lystrupvej)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Skovly (Lystrupvej)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Lystrup, Søvej (Lystrupvej)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Uvelse Have (Gørløsevej)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
Uvelse (Gørløsevej)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Kongstedvænge (Uvelse Byvej)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Tilsbækgård (Enghaven)
|
Kl. 12:42
|
|
Kl. 12:42
|
|
|
|
Hanebjergvej (Uvelsevej)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Nørre Herlev, Strædet (Bygaden)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Dønnegårdsvej (Bygaden)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Nørre Herlev, Lyngevej (Brødeskovvej)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Hanebjerg Skole, Brødeskov (Brødeskovvej)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
Skovkrogen (Brødeskovvej)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
Blismosen (Brødeskovvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Hammersholt Byvej (Brødeskovvej)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
Hillerød Lille Skole (Brødeskovvej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Brødeskovvej (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Slettebjerget (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 12:56
|
|
Kl. 12:56
|
|
|
|
Hulvejen (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 12:57
|
|
Kl. 12:57
|
|
|
|
Engsvinget (Funkevej)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
Jagtvej (Hammersholtvej)
|
Kl. 13:02
|
|
Kl. 13:02
|
|
|
|
Sødalen (Hammersholtvej)
|
Kl. 13:02
|
|
Kl. 13:02
|
|
|
|
|
Hillerød St.
|
Kl. 13:04
|
|
|
|
|