|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
|
|
Kl. 08:57
|
|
Bus 203
|
|
Duebrødrevej (Byvolden)
|
Kl. 09:00
|
|
Kl. 09:00
|
|
|
|
Sankt Ibs Vej (Sankt Clara Vej)
|
Kl. 09:02
|
|
Kl. 09:02
|
|
|
|
Vikingeskibsmuseet (Sankt Clara Vej)
|
Kl. 09:03
|
|
Kl. 09:03
|
|
|
|
Strandengen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 09:03
|
|
Kl. 09:03
|
|
|
|
Baldersvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 09:04
|
|
Kl. 09:04
|
|
|
|
Himmelev Sognevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 09:05
|
|
Kl. 09:05
|
|
|
|
Thomas Bredsdorffs Allé (Frederiksborgvej)
|
Kl. 09:06
|
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
Vestre Kirkevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 09:07
|
|
Kl. 09:07
|
|
|
|
Veddelev Bygade (Baunehøjvej)
|
Kl. 09:09
|
|
Kl. 09:09
|
|
|
|
Svaleøvej (Baunehøjvej)
|
Kl. 09:09
|
|
Kl. 09:09
|
|
|
|
Guldborgvej (Fiskervejen)
|
Kl. 09:10
|
|
Kl. 09:10
|
|
|
|
Veddelev (Fiskervejen)
|
Kl. 09:11
|
|
|
|
|