|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
|
|
Kl. 19:15
|
|
Bus 184
|
|
Georg Brandes Plads, Parkmuseerne (Sølvgade)
|
Kl. 19:16
|
|
Kl. 19:16
|
|
|
|
Sølvtorvet (Sølvgade)
|
Kl. 19:16
|
|
Kl. 19:16
|
|
|
|
Rigshospitalet Syd (Tagensvej)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
Nørre Campus (Nørre Allé)
|
Kl. 19:20
|
|
Kl. 19:20
|
|
|
|
Universitetsparken (Nørre Allé)
|
Kl. 19:21
|
|
Kl. 19:21
|
|
|
|
Vibenshus Runddel St. (Lyngbyvej)
|
Kl. 19:23
|
|
Kl. 19:23
|
|
|
|
Haraldsgade (Lyngbyvej)
|
Kl. 19:24
|
|
Kl. 19:24
|
|
|
|
Hans Knudsens Plads (Lyngbyvej)
|
Kl. 19:25
|
|
Kl. 19:25
|
|
|
|
Ryparken St. (Lyngbyvej)
|
Kl. 19:26
|
|
Kl. 19:26
|
|
|
|
Emdrupvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 19:26
|
|
Kl. 19:26
|
|
|
|
Søholm (Lyngbyvej)
|
Kl. 19:27
|
|
Kl. 19:27
|
|
|
|
Tuborgvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 19:28
|
|
Kl. 19:28
|
|
|
|
Dyssegårdsvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 19:29
|
|
Kl. 19:29
|
|
|
|
Kildegårds Plads (Lyngbyvej)
|
Kl. 19:31
|
|
Kl. 19:31
|
|
|
|
Søgårdsvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 19:31
|
|
Kl. 19:31
|
|
|
|
Sønderbakken (Lyngbyvej)
|
Kl. 19:32
|
|
Kl. 19:32
|
|
|
|
Søbredden (Lyngbyvej)
|
Kl. 19:33
|
|
Kl. 19:33
|
|
|
|
Brogårdsvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 19:34
|
|
Kl. 19:34
|
|
|
|
Mariebjerg (Lyngbyvej)
|
Kl. 19:36
|
|
Kl. 19:36
|
|
|
|
Christian X's Allé (Lyngby Hovedgade)
|
Kl. 19:37
|
|
Kl. 19:37
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 19:39
|
|
Kl. 19:39
|
|
|
|
Lyngby Kirke (Lyngby Hovedgade)
|
Kl. 19:40
|
|
Kl. 19:40
|
|
|
|
Lyngby Mølle (Lyngby Hovedgade)
|
Kl. 19:40
|
|
Kl. 19:40
|
|
|
|
Sorgenfri Slot (Kongevejen)
|
Kl. 19:41
|
|
Kl. 19:41
|
|
|
|
Æblevænget (Kongevejen)
|
Kl. 19:42
|
|
Kl. 19:42
|
|
|
|
Skovbrynet (Kongevejen)
|
Kl. 19:42
|
|
Kl. 19:42
|
|
|
|
Frilandsmuseet (Kongevejen)
|
Kl. 19:42
|
|
Kl. 19:42
|
|
|
|
Virumvej (Kongevejen)
|
Kl. 19:43
|
|
Kl. 19:43
|
|
|
|
Ahornvej (Kongevejen)
|
Kl. 19:44
|
|
Kl. 19:44
|
|
|
|
Frederiksdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 19:45
|
|
Kl. 19:45
|
|
|
|
Hjortholmsvej (Kongevejen)
|
Kl. 19:45
|
|
Kl. 19:45
|
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 19:48
|
|
Kl. 19:48
|
|
|
|
Holte St.
|
Kl. 19:50
|
|
|
|
|