|
Værløse, Ryetvej (Ryetvej)
|
|
|
Kl. 09:28
|
|
Bus 152
|
|
Ryetbo (Ryetvej)
|
Kl. 09:28
|
|
Kl. 09:28
|
|
|
|
Lille Værløse Skole (Ryetvej)
|
Kl. 09:29
|
|
Kl. 09:29
|
|
|
|
Højeloftsvej (Skovgårds Allé)
|
Kl. 09:30
|
|
Kl. 09:30
|
|
|
|
Lille Værløsevej (Stiager)
|
Kl. 09:31
|
|
Kl. 09:31
|
|
|
|
Værløse St. (Kollekollevej)
|
Kl. 09:33
|
|
Kl. 09:45
|
|
|
|
Kirke Værløse Vej (Ballerupvej)
|
Kl. 09:45
|
|
Kl. 09:45
|
|
|
|
Søndergårdsvej (Ballerupvej)
|
Kl. 09:46
|
|
Kl. 09:46
|
|
|
|
Elsevej (Ballerupvej)
|
Kl. 09:46
|
|
Kl. 09:46
|
|
|
|
Genbrugsstation (Ballerupvej)
|
Kl. 09:47
|
|
Kl. 09:47
|
|
|
|
Jonstrupvangvej (Ballerupvej)
|
Kl. 09:49
|
|
Kl. 09:49
|
|
|
|
Skovgård (Jonstrupvangvej)
|
Kl. 09:50
|
|
Kl. 09:50
|
|
|
|
Walgerholm (Jonstrupvangvej)
|
Kl. 09:51
|
|
Kl. 09:51
|
|
|
|
Jonstruphøj (Jonstrupvangvej)
|
Kl. 09:52
|
|
Kl. 09:52
|
|
|
|
Jonstrupvej (Jonstrupvangvej)
|
Kl. 09:53
|
|
Kl. 09:53
|
|
|
|
Mølledalen (Jonstrupvej)
|
Kl. 09:53
|
|
Kl. 09:53
|
|
|
|
Knastebakken (Måløvgårdsvej)
|
Kl. 09:55
|
|
Kl. 09:55
|
|
|
|
Knastebakken Midt (Knastebakken)
|
Kl. 09:55
|
|
Kl. 09:55
|
|
|
|
Måløvhøj skole, Østerhøj (Knastebakken)
|
Kl. 09:56
|
|
Kl. 09:56
|
|
|
|
Klakkebjerg (Måløv Parkvej)
|
Kl. 09:57
|
|
Kl. 09:57
|
|
|
|
Østerhøjvej (Måløv Parkvej)
|
Kl. 09:58
|
|
Kl. 09:58
|
|
|
|
Måløv Parkvej (Måløv Byvej)
|
Kl. 09:59
|
|
Kl. 09:59
|
|
|
|
Måløv St. (Måløv Stationsplads)
|
Kl. 10:02
|
|
|
|
|