|
Skibby, Bymidten (Hovedgaden)
|
|
|
Kl. 05:49
|
|
Bus 230R
|
|
Skibbyhøj (Hovedgaden)
|
Kl. 05:49
|
|
Kl. 05:49
|
|
|
|
Krabbesholm (Elverdamsvej)
|
Kl. 05:52
|
|
Kl. 05:52
|
|
|
|
Biltris, Elverdamsvej (Elverdamsvej)
|
Kl. 05:54
|
|
Kl. 05:54
|
|
|
|
Kirke Hyllinge (Bygaden)
|
Kl. 05:58
|
|
Kl. 05:58
|
|
|
|
Hyllingeparken (Bygaden)
|
Kl. 05:58
|
|
Kl. 05:58
|
|
|
|
Karleby Forsamlingshus (Karlebyvej)
|
Kl. 05:59
|
|
Kl. 05:59
|
|
|
|
Store Karleby (Karlebyvej)
|
Kl. 06:00
|
|
Kl. 06:00
|
|
|
|
Lille Karleby (Karlebyvej)
|
Kl. 06:02
|
|
Kl. 06:02
|
|
|
|
Tværvej (Karlebyvej)
|
Kl. 06:02
|
|
Kl. 06:02
|
|
|
|
Lyndby kirke (Hornsherredvej)
|
Kl. 06:05
|
|
Kl. 06:05
|
|
|
|
Lyndby, Lyndbyparken (Hornsherredvej)
|
Kl. 06:05
|
|
Kl. 06:05
|
|
|
|
Lindevangsvej (Hornsherredvej)
|
Kl. 06:07
|
|
Kl. 06:07
|
|
|
|
Munkholmvej (Hornsherredvej)
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:08
|
|
|
|
Borrevejle (Hornsherredvej)
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:08
|
|
|
|
Borrevejle Skov (Lindenborgvej)
|
Kl. 06:10
|
|
Kl. 06:10
|
|
|
|
Lindenborg (Lindenborgvej)
|
Kl. 06:11
|
|
Kl. 06:11
|
|
|
|
Vestvejen (Lindenborgvej)
|
Kl. 06:13
|
|
Kl. 06:13
|
|
|
|
Gevninge, Brugsen (Lindenborgvej)
|
Kl. 06:14
|
|
Kl. 06:14
|
|
|
|
Kornerup (Lindenborgvej)
|
Kl. 06:15
|
|
Kl. 06:15
|
|
|
|
Niels Frederiksens Vej (Lindenborgvej)
|
Kl. 06:16
|
|
Kl. 06:16
|
|
|
|
Åbrinken (Lindenborgvej)
|
Kl. 06:16
|
|
Kl. 06:16
|
|
|
|
Lyngageren (Lindenborgvej)
|
Kl. 06:18
|
|
Kl. 06:18
|
|
|
|
Svogerslev (Stamvej)
|
Kl. 06:19
|
|
Kl. 06:19
|
|
|
|
Katedralskolen (Holbækvej)
|
Kl. 06:25
|
|
Kl. 06:25
|
|
|
|
Skovbovængets Allé (Ringstedgade)
|
Kl. 06:27
|
|
Kl. 06:27
|
|
|
|
Rådmandshaven (Ringstedgade)
|
Kl. 06:28
|
|
Kl. 06:28
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 06:30
|
|
|
|
|